Сплата житлово-комунальних послуг - справа органів влади.

На модерации Отложенный

Сплата житлово-комунальних послуг - справа органів влади.

 
 
Користуючись Основним Законом України - Конституцією, який Верховна Рада України від імені народу затвердила ДЛЯ СЕБЕ та інших органів та посадових осіб державної влади і місцевого самоврядування, на виконання 

статті 3. Людина, її життя і здоров'я, честь і гідність, недоторканість і безпека визнаються в Україні найвищою соціальною цінністю.
        Права і свободи людини та їх гарантії визначають зміст і спрямованість діяльності держави. Держава відповідає перед людиною за свою діяльність. Утвердження і забезпечення прав і свобод людини є основним обов'язком держави.

статті 5 цієї Конституції, яка має виглядати так:

 
  Незалежність і самостійність України в її зовнішніх та внутрішніх справах, право здійснення верховної влади є невід’ємним правом народу, який проживає на території країни. 
       Народ здійснює свою владу безпосередньо шляхом утворення (заснування) органів і посад державної влади, місцевого самоврядування та надання цим органам  і посадовцям функцій та повноважень.

звертаюсь до:
-     депутатів Верховної Ради України та депутатів органів місцевого самоврядування, 
-     посадових осіб всіх урядових структур та виконавчих комітетів,   в тому числі і до президентів України та голів населених пунктів,
-     керівників департаментів, міністерств, відомств, управлінь та відомств, 
-     тощо, 
які здійснюють ДОВІРЧЕ УПРАВЛІННЯ природними, фінансовими та майновими ресурсами держави, що належать в повній мірі кожній людині, що на законних підставах проживає на території України

з вимогою

-     забезпечити надання належним чином житлово- комунальних послуг  кожній людині, що на законних підставах проживає на території України та Оплату за надані житлово - комунальні послуги з бюджету, виходячи з наступних розрахунків...


I.  Волевиявлення людини і громадянина, громадян, жителів, населення, народу в межах його територіальної відповідальності (закон території при забезпеченні прав і свобод інших громадян) – основа діяльності всіх щаблів уряду України. 
 
Прописати механізм визначення  функцій і повноважень, фінансування та обрання персонального складу  кожного щаблю урядування країни – від урядування локальної громади до уряду країни для забезпечення отримання всіма громадянами необхідних для кожного послуг.

 
1). Людина - житель – громадянин - член локальної громади – господар будинку і прибудинкової території. Волевиявлення члена локальної громади –закон в межах його територіальної відповідальності.
2). Жителі будинку – громадяни - члени локальної громади -  господарі свого будинку і прибудинкової території. Рішення загальних зборів (конференції, референдуму) локальної громади – закон в межах їх територіальної відповідальності.
3). Жителі кварталу – громадяни – члени територіальної громади кварталу – господарі свого кварталу та території кварталу. Рішення загальних зборів (конференції, референдуму) членів територіальної громади  кварталу - закон в межах їх територіальної відповідальності.
4). Жителі району – громадяни – члени територіальної громади району – господарі свого району і території району. Рішення конференції (референдуму) членів територіальної громади району – закон в межах їх територіальної відповідальності.
5). Жителі села, селища, міста – громадяни – члени територіальної громади села, селища, міста – господарі свого села, селища, міста. Рішення конференції (референдуму) членів територіальної громади села, селища, міста – закон в межах їх територіальної відповідальності.
6). Жителі регіону – громадяни – члени територіальної громади регіону. Рішення конференції (референдуму)  членів територіальної громади регіону – закон в межах їх територіальної відповідальності.
 
II.  Ресурси та бюджет України належать кожному громадянину України. Змінити структуру формування і виконання персоніфікованого бюджету України і форми звітування.

1). Прийняти консолідований громадянами України бюджет України, виходячи з розрахунку потреб на кожного громадянина України.
2). Прийняти БЮДЖЕТ ОДНОГО ГРОМАДЯНИНА УКРАЇНИ з разрахунку на кожного громадянина України (бюджет України / розділити на кількість населення України = сума на забезпечення якості життя одного громадянина України)  - персоніфікація бюджету України.
3). Прийняти і передати кожному громадянину України  бюджет одного громадянина України на забезпечення якості життя одного громадянина України суму в розмірі 40% від 100% бюджету одного громадянина України.
4). Прийняти і передати уряду будинку ( з розрахунку на кожного жителя будинку) суму в розмірі 10% від 100% бюджету одного громадянина України кожного громадянина України, що проживає в будинку.
5). Прийняти і передати уряду кварталу ( з розрахунку на кожного жителя кварталу) – суму в розмірі 10% від 100% бюджету одного громадянина України кожного громадянина України, що проживає на території кварталу
6). Прийняти і передати уряду району (з розрахунку на кожного мешканця району)  - суму в розмірі 10% від 100% бюджету одного громадянина України кожного громадянина України, що проживає на території району.
7). Прийняти і передати уряду  села, селища, міста ( з розрахунку на кожного жителя села, селища, міста) – суму  в розмірі 10% від 100% бюджету одного громадянина України кожного громадянина України, що проживає на території села, селища, міста.
8). Прийняти і передати уряду регіону (з розрахунку на кожного жителя регіону) – суму в розмірі 10% від 100% бюджету одного громадянина України кожного громадянина України, що проживає на території регіону.
9). Прийняти і передати уряду країни ( з розрахунку на кожного жителя країни) - суму в розмірі 10% від 100% бюджету одного громадянина України кожного громадянина України, що проживає на території України.
 
IIIСтворити персоніфікований реєстр громадян України для забезпечення прозорості всіх форм безпосередньої участі громадян України в управлінні державними справами.

1). Надати часткові повноваження громадянина України як одного з носіїв безпосередньої влади народу України ( згідно укладених договорів про передачу функцій і повноважень) окремим визначеним  особам уряду країни, місцевого самоврядування, органів самоорганізації населення  для розробки та впровадження запропонованих змін в діяльності уряду України.
2). Впровадити обов’язкову навчальну програму в ЗОШ та ВНЗ щодо здійснення безпосереднього управління справами держави кожним громадянином України.
IV.  Обрати з членів територіальних громад безпосередньо на підставі прямого волевиявлення ( зборів за місцем проживання, конференції, референдуму) урядовий склад України:
·        Уряд локальної громади (багатоквартирного будинку, кварталу приватного сектору)
·        Уряд  територіальної громади мікрорайону
·        Уряд територіальної громади району
·        Уряд територіальної громади села, селища, міста
·        Уряд територіальної громади регіону
·        Уряд України
 
 V. Навчити всіх членів  всіх щаблів уряду служити народу України на підставі  складених угод щодо делегування функцій і повноважень і визначення механізмів відповідальності в управлінні справами країни безпосередньо:

·        Механізмам формування і виконання бюджету одного громадянина
·        Механізмам формування і виконання бюджету членами локальної громади (багатоповерхового будинку, кварталу приватного сектору)
·        Механізмам формування і виконання бюджету членами територіальної громади мікрорайону
·         Механізмам формування і виконання бюджету членами територіальної громади району
·        Механізмам формування і виконання бюджету членами територіальної громади села, селища, міста
·        Механізмам формування і виконання бюджету членами територіальної громади регіону
·        Механізмам формування і виконання бюджету громадянами України
 
VI.   Громадянам України надати свої повноваження згідно територіальної    відповідальності представникам всіх щаблів врядування:

·        Уряду локальної громади ( багатоповерхового будинку, кварталу приватного сектору)
·        Уряду територіальної громади мікрорайону
·        Уряду територіальної громади району
·        Уряду територіальної громади села, селища, міста
·        Уряду територіальної громади регіону
·        Уряду народу України

1). Надати по 10% від кожного бюджету одного громадянина України на фінансування і реалізацію державних програм згідно отриманих функцій і повноважень відповідно до щорічного розпорядження кожного дієздатного громадянина України або його опікуна. (дивись Таблицю 1):
·        Уряду локальної громади (багатоповерхового житлового будинку, кварталу приватного сектору);
·        Уряду територіальної громади мікрорайону села, селища, міста;
·        Уряду територіальної громади району села, селища, міста;
·        Уряду територіальної громади села, селища, міста;
·        Уряду територіальної громади регіону України;
·        Уряду народу України;
·        Механізмам формування і виконання бюджету  членами  територіальної громади села, селища, міста;
·        Механізмам формування і виконання бюджету членами територіальної громади регіону;
·        Механізмам формування і виконання бюджету народу України;
 Таблиця1. 
%  відношення консолідованого громадянами України бюджету України
 
 
 
БюджетУкраїни
 
 
 
Кількість населення України
 БюджетУкраїни
/
(розділити на)
Кількість населення України
=
СУМА на забезпечення якості життя одного громадянина України
 
 
 
СУМА  на забезпечення якості життя одного громадянина України складає 100%
 
 
 %
Територіальність
Економічне забезпечення
 10 %
Уряду  народу  
України
 На державні програми
 
10 %
Уряду територіальної громади  
регіонів України
 
На державні програми
 10 %
Уряду територіальної громади села, селища, міста
На державні програми 
 
10 %
Уряду територіальної громади  району в місті
На державні програми 
 
10 %
Уряду територіальної громади мікрорайону
На соціально-економічні державні програми
 
 
10 %
Уряду локальної громади (багатоповерхового житлового будинку, кварталу сектору приватної  забудови)
На соціально-економічні державні програми
 
 
40%
 
Кожному громадянину на безпосереднє забезпечення якості життя
На соціально –економічні державні програми безпосереднього забезпечення якості життя  громадянина України
40% -  ІНДИВІДУАЛЬНИЙ СОЦІАЛЬНИЙ ПАКЕТ   БЕЗПОСЕРЕДНЬОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЯКОСТІ ЖИТТЯ ГРОМАДЯНИНА УКРАЇНИ НА 20____ рік:
1.  потреби персональної безпеки, 2.
потреби охорони здоров’я,  3. соціальні потреби, 4. комунальні  потреби, 5. транспортні потреби, 6. спортивно-оздоровчі потреби,  7. духовно-просвітницькі потреби, 8. професійні потреби, 9. культурно – масові потреби. 10. представницькі потреби, 11. судові потреби.
 
VII. Прийняття консолідованого бюджету України

·        Громадяни щорічно подають заяви щодо розпорядження своїм бюджетом  Одного громадянина президенту України
·        Члени локальної громади багатоповерхового будинку, кварталу приватного сектору щорічно на своїх загальних зборах, конференції, референдумі затверджують консолідований бюджет локальної громади
·        Члени територіальної громади мікрорайону на конференції, референдумі  затверджують консолідований бюджет мікрорайону
·        Члени територіальної громади району на конференції або референдумі  затверджують консолідований бюджет району
·        Члени територіальної громади села, селища, міста на конференції або  референдумі  затверджують консолідований бюджет села, селища, міста
·        Члени територіальної громади регіону  на конференції або  референдумі  затверджують консолідований бюджет регіону
·        Громадяни України  на конференції або референдумі  затверджують консолідований бюджет України
 
VIII.  Контроль громадян України за виконанням Бюджету Одного Громадянина:
·        Щоквартальний звіт урядових структур всіх щаблів про використання коштів громадян (бюджету території), затверджених на реалізацію програм громадян;
·        Притягнення членами громади відповідальних членів уряду  до адміністративної і кримінальної відповідальності за нецільове використання бюджетних коштів та казнокрадство;
 
ІХ.  Прийняття соціально-економічних програм розвитку території членами територіальної громади для безпосереднього покращання якості життя  жителів багатоповерхового будинку, кварталу приватного сектору, мікрорайону, району, села, селища, міста, регіону, України.
Громадянин України – замовник соціально-економічних програм згідно своїх потреб:
1.    Громадянин України замовник програм по ремонту житлового і нежитлового фонду
2.    Громадянин України замовник житлових програм
3.    Громадянин України замовник програм по благоустрою території
4.    Громадянин України замовник програм по будівництву об’єктів соціально-культурного призначення
5.    Громадянин України замовник програм соціального захисту громадян: пенсіонерів, інвалідів, дітей-сиріт, матерів та батьків – одинаків, учасників війни, тощо
6.    Громадянин України замовник програм відкриття малих і середніх установ та організацій для трудоустрою населення
7.    Громадянин України замовник молодіжних, юнацьких, дитячих програм
8.    Громадянин України замовник програм забудови території
9.    Громадянин України замовник екологічних програм – чисте повітря, чиста вода, озеленення території
10.        Громадянин України замовник програм  інвантарізації, обліку, санітарно-технічного і екологічного стану місцевого господарства і території
11.        Громадянин України замовник програм забезпечення газом, освітленням, опаленням, водопостачанням, теле і радіомовленням тощо (без якісного обслуговування не буде оплати)
12.        Громадянин України замовник програм забезпечення правопорядку та безпеки проживання на території
13.        Громадянин України замовник просвітницьких програм
14.        Громадянин України замовник культурних програм
15.        Громадянин України замовник спортивно-оздоровчих програм
16.        Громадянин України замовник громадсько-патріотичних програм
17.        Громадянин України замовник духовних програм
18.        Громадянин України замовник програм медичного обслуговування
 
X.  Безпосереднє володіння, використання і розпорядження громадянами України державною власністю:

Житловий і нежитловий фонд і земля на території проживання передається в розпорядження громадянина України під його відповідальність або за рішенням загальних зборів (конференції, референдуму) жителям будинку, кварталу, мікрорайону, району, села, селища, міста, регіону в безоплатне володіння, використання  та розпорядження.
 
ХІ.  Безпосереднє формування і виконання громадянами України консолідованого бюджету України:

1.    Під державні і муніципальні програми громадяни України передають безпосередньо урядам всіх щаблів частину відсоткового відношення Бюджету Одного Громадянина України на підставі угоди про передачу їм повноважень і відповідальності.
Громадяни України самостійно (безпосередньо) встановлюють податки та збори, вартість життєзабезпечуючих ресурсів  (газ, електроенергія, водопостачання) на території, за яку взяли відповідальність ( будинку, кварталу, району, села, селища, міста, регіону, держави, а також за оренду житлових і нежитлових приміщень, оренду землі на території, штрафи за порушення правопорядку) в будинку, кварталі, районі, селі, селищі, місті, регіоні, Україні, виходячи з соціально-економічних потреб населення, що проживає на даній території без порушення прав і свобод людини і громадянина України. 
Лариса Щепьоткіна
Уповноважена територіальної громади