Комітет з прав людини ООН підтримав вільне дослідження голокосту

На модерации Отложенный

З 11 по 29 липня 2011 року в Женеві проходило сто друге засідання Комітету з прав людини ООН. Комітет прийняв для всіх держав, що підписали Конвенцію з прав людини ООН - у тому числі ФРН, Франції, Австрії та Швейцарії - наступне обов'язкове рішення:

«Закони, які переслідують висловлення думки по відношенню до історичних фактів, несумісні з зобов'язаннями, які покладає Конвенція на держави, що її підписали, щодо поваги свободи слова і свободи вираження поглядів. Конвенція не дозволяє ніякої загальної заборони на вираження помилкової думки або неправильної інтерпретації подій минулого». (Абзац 49, CCPR/C/GC/34)

Правило, яке діє для науки, певна річ, має діяти також для юстиції правової держави. Тому рішення Комітету з прав людини однозначно стосується французького закону про переслідування, який був прийнятий, зокрема, проти французького дослідника Голокосту професора Робера Форіссона. Виноска [9] чітко і виразно посилається на «Закон Форіссона»:

«Так звані «закони про пам'ять» як в процесі Форісон проти Франції» («Так звані "закони пам'яті", див. "Форіссон проти Франції").

В рішенні чітко зазначено: Криміналізація існування в особи своєї власної думки не сумісна з пунктом 1 статті 19. (йдеться про "Міжнародний пакт про громадянські і політичні права", прийнятий резолюцією 2200 А (XXI) Генеральної Асамблеї від 16 грудня 1966).

Рішення Комітету означає, що закони, які вже діють, є  незаконними і що вони були протизаконними вже при їх прийнятті, так що всі винесені за минулий час за ними вироки повинні бути скасовані, а засуджені мають отримати компенсацію.

Верховні суди Іспанії і Франції вже скасували відповідні закони в своїх країнах, у той час як жидівські засоби масової інформації, як і слід було очікувати, до сьогоднішнього дня успішно приховують від усіх  рішення комітету ООН.

Так що в Європі вже можна вільно висловлюватися проти "голокосту", головне при цьому не закликати розправитися з жидами.

=======

Текст рішення російською (одна з офіційних мов ООН) додаю до повідомлення. Прошу його розповсюдити. Можливо, воно допоможе у справі "Кириченко проти Лобова з жидами". Рішення є обов 'язковим і для України.