Войти в аккаунт
Хотите наслаждаться полной версией, а также получить неограниченный доступ ко всем материалам?

Ukraina-Forever nl

Россия, Москва
Заявка на добавление в друзья

Ахметов о судьбе Ющенко.

455 8 1
— А какое будущее, по вашему мнению, у игрока Ющенко? Он в защите, в нападении, на скамье запасных? Где он?

— У Виктора Ющенка прекрасное будущее. Это Президент, который был избран народом. Сегодня модно бросать в него камни. Когда у него был рейтинг, многие игроки из его команды бежали на хорошей скорости, чтобы пройтись рядом с ним. Когда у него рейтинг пошел вниз — точно так же бежали, чтобы бросить в него камень. Я могу сказать, что испытываю огромное уважение к Президенту Ющенко.

Алена ЯХНО, «День»
{{ rating.votes_against }} {{ rating.rating }} {{ rating.votes_for }}

Комментировать

осталось 1800 символов
Свернуть комментарии

Все комментарии (8)

iwannn nl

комментирует материал 02.03.2010 #

Ни один рассчетливый человек не будет портить отношения с кем бы то ни было.Черт его знает,как завтра дело повернется.

no avatar
Ukraina-Forever nl

отвечает iwannn nl на комментарий 03.03.2010 #

просто чесна і сильна людина, коли зараз , щоб вислужитись перед європою і росією модно мочити фашиста , американського агента Ющенка, Ахметов показав що він Людина +Людина яка має свою думку і йому плювати і на б. і на м.

no avatar
Ukraina-Forever nl

отвечает iwannn nl на комментарий 03.03.2010 #

коли в 30 роки в разгул мракобєсія від гнаних відмовлялися , навіть, діти , батьки, родичи, і про расчетлівость не думали, і Ахметов не злякався , що може впасти рейтинг пр, коли зараз від. Ющенка шарахаються, як від прокаженного, хоча зрозуміло - він же не словянин, в мусульман своя мораль

no avatar
iwannn nl

отвечает Ukraina-Forever nl на комментарий 03.03.2010 #

Та в нього й не те положення,щоб когось боятись.Остерігатись-так,як кожній розумній людині.Побігли зараз не від Ющенка-побігли за коритом,з писком і вереском.В мене особисто Ющенко особливої поваги не заробив,але для тих з його оточення,хто відмовиться від нього ще до ранку і слова такого як "повага" не знайду-ні в якому контексті.

no avatar
Ukraina-Forever nl

отвечает iwannn nl на комментарий 03.03.2010 #

***Ни один рассчетливый человек не будет портить отношения, Та в нього й не те положення,щоб когось боятись***тут явно.....далі погане слово, я часто ішов один проти товпи зазомбованих, і до 1991, і після 1991, тільки такі хто так чинив, можуть розуміти і поважати Ющенка, в рабському світі кидати зерна,які могли прорости тільки в душах вільних людей, знаючи , що проти нього повстануть раби, москва, європа, всі єврейські організації,і все заради народи, який цьог не заслуговує, ну я таких гігантів духу з історії не знаю , хіба , що Ісус...

no avatar
Ukraina-Forever nl

отвечает iwannn nl на комментарий 03.03.2010 #

до речі мені це повідомлення декілька разів видаляли, також знаково , багатьом було це не приємно, що Ахметов позитивно висловився, Донцов писав, що така нація не має право на існування, Ющенко не повірив, і поплатився, я думаю Такі як Ющенко вище того, щоб потребувати чиєїсь поваги, якби не так він не робв би те, що робив , а розказував би, що інші - всім все роздам, пенсію в 5 разів, газ по 20$, ну і так далі.

no avatar
iwannn nl

отвечает Ukraina-Forever nl на комментарий 03.03.2010 #

У Ющенка був прекрасний шанс,але він обмежився лише деклараціями.Його ж маніакальне прагнення підняти на поверхню кістяки предків нічого,крім шкоди Україні не принесло.Я передбачаю Вашу відповідь,тому за браком часу відповім зразу=оті 5% і є кількість тих,що з ним згоден-погодьтесь,що це мала кількість навідь для апостолів нового месії,майбутнє людства пройде під знаком асиміляції етносів,взаємопроникної.Його стремління до повернення в Європу з одночасним бажанням позбутись російського впливу навіть не смішне--романтично-недолуге.І друга частина моєї відповіді Вам=якщо ми хочемо щось зрозуміти в минулому(щоб не робити помилок в майбутьньому-і тільки,мови не може бути про суд над мертвими-це нонсенс і великий гріх судити тих,кого зараз судить Бог)=так от,якщо ми хочемо щось зрозуміти в минулому нам доведеться абстрагуватися від моралі.Ще не блюзнірство,це тверезий погляд на життя.

no avatar
×
Заявите о себе всем пользователям Макспарка!

Заказав эту услугу, Вас смогут все увидеть в блоке "Макспаркеры рекомендуют" - тем самым Вы быстро найдете новых друзей, единомышленников, читателей, партнеров.

Оплата данного размещения производится при помощи Ставок. Каждая купленная ставка позволяет на 1 час разместить рекламу в специальном блоке в правой колонке. В блок попадают три объявления с наибольшим количеством неизрасходованных ставок. По истечении периода в 1 час показа объявления, у него списывается 1 ставка.

Сейчас для мгновенного попадания в этот блок нужно купить 1 ставку.

Цена 10.00 MP
Цена 40.00 MP
Цена 70.00 MP
Цена 120.00 MP
Оплата

К оплате 10.00 MP. У вас на счете 0 MP. Пополнить счет

Войти как пользователь
email
{{ err }}
Password
{{ err }}
captcha
{{ err }}
Обычная pегистрация

Зарегистрированы в Newsland или Maxpark? Войти

email
{{ errors.email_error }}
password
{{ errors.password_error }}
password
{{ errors.confirm_password_error }}
{{ errors.first_name_error }}
{{ errors.last_name_error }}
{{ errors.sex_error }}
{{ errors.birth_date_error }}
{{ errors.agree_to_terms_error }}
Восстановление пароля
email
{{ errors.email }}
Восстановление пароля
Выбор аккаунта

Указанные регистрационные данные повторяются на сайтах Newsland.com и Maxpark.com

Перейти на мобильную версию newsland