Войти в аккаунт
Хотите наслаждаться полной версией, а также получить неограниченный доступ ко всем материалам?

Быть Добру

Россия, Москва
Заявка на добавление в друзья

Венгерский сепаратизм говорите?Или все таки бандеровский?

Интересные комментарии

Не було на події ніяких згадок про Тріанон, не було, фактично, самої події, бо не було її учасників. Пшик. 

Як і має бути з такого роду акціями в державі Україна. 

ТАК БУДЕ Й НАДАЛІ. 

п.с. Безмозглий лайнюк і чмо продажне Шандор у інтерв'ю УКРІНФОРМУ щось молов про ґешефт, про те, що це, мовляв, нормально, щоби туристи, які приїжджають, приносили сюди і залишали тут гроші. Ти чмошнику від туризму, розкажи це тим, хто поліг на Красному Полі. І тим, кого мадяри з поляками розстріляли тут, на Верецькому перевалі. 
Розкажи тим, кого зараз давлять у Криму і кому вспорювали животи на Донбасі. 
Підор, бля! Тварь продажна. Гендляр. :( 


Обісралися. Що тут ще скажеш - йобіки. Та ніхто нічого не напудився - почитайте уважно "передрук" із МТІ, в назві заходу йдеться "На згадку про Тріанон - угорці на верецькому перевалі", а важка артилерія у вигляді Хаятової з парасолею, коли нема ні дождю, ні палючого сонця - діагноз "семи племенам давніх угрів, які перетнули Карпати у пошуках батьківщини", дивне тлумачення, виходить так, що 7 племен вигнали із Землі обітованої древніх угрів - Уралу? Тоді хто (чи що) їх примусив шукати нову батьківщину?


Еще интересные комментарии


rusini ce narod? 
ja ne znaju 
khto znaje


До андрія , прозрій хлопче, не позирай укр тв, україна вже вмерла! Пенсія у людей 50 евро , даже в африці такого нема 


Тіпа андрійови.Яку ти щи владу треба? Постоянно у вас не українська влада.З Марса прилетіла? Сю владу не з майданасьте привели? Є...ся на майдані тасьте ї зачали і родили.Двадціть пять року скачуть пак крадуть, а пак влада не українська.Та пувіч нам, йолопе де тота українська влада.Вшітка немза начинавучи із Мохнатого аш до Києва у владных кріслах. У вас уже точно мозгу ниє або нигда і не было.Но як з такима мош говорити. Їм вочі открываш, а вно, як бумбела:"Бу-бу,бу-бу, то путін виноватый, то януковіч,то не українська влада..." Бога ся бою, а так бым вам залав! 


Но та тепер задумаймося чи би був можливий сись антиукраїнський бардак, якби у нас була реальна українська влада у реальних національних інтересах, як є у кожній країні у їх власних інтересах. І чому нам нав"язують і не дозволяють мати ідейну проукраїнську владу і державу... 


Ти не закарпатець а говно псячоє. 

 

 
До андрія. Вон марго на полонину пастися, а дале горниць на копоню і дулічки до своїх! 


Бляха, який знакомий брєд кісєльова - "єта камуністи присаєдінілі" "вас лєнін прідумал" "ми русінскій нарот" "єщо днєпрогес взарвітє" "хватіт с памятнікамі ваєвать". Вам такой нічо нового не обновлюют для трансляції? Просітся зразу в Австрію, там ще май великі пенсії і паспорт ще май крутий. Таких блударю-перевертню усюди ненавидят, даже в росії, кримчан і донбабвійських переселенців заганяют десь по архангельськах, без умов, без допомоги, і матюкаються тепер на крим. Но на шо заслуговують і де будут уважати такі "туловіща" (не мож казати "народ", бо народ розуміє, хто він, де він, і чому), приєднай їх хоч до Японії, хоч до Нової Зеландії.. 


До Мункача.Дасть Бог дись і по диці потягнеме.Лем держімся рокашом бо иншак зайды нас на своюй земли у любимому Закарпатті затопчуть


До руснака, з мене півлітра,, розвелося тут галичан бульше чим треба 


Заткайтеся Андрії і Тараси-п...си! 
Хлопці не доказуйте сим тротуарным харклям нич. 
Сволочі нас із Закрпаття вно недурікоє жене.Позирайте бо вас червінка прожене. 
Доста ся з нима цяцькати


Треба декомунізацію провести до логічного кінця. Землі,які приєднали тирани-комуняки Ленін і Сталін, вернути до складу тих країн,де вони й були. Залишаться від України п'ять-шість центральних областей. Нехай там "патріоти" створять там резервацію, а ми будемо дивитись, що вийде з такого свідомого експерименту


Се шо за чудо расєяноізичне тут про сраліна згадує? І чому би в тій самій модярщині не відзначити 500-ліття турецької окупації і говорити про відновлення Великої Османської імперії? Чи ви лиш історію знаєте там, де вам вигідно, в основному - з підручника КПСС? 

 

Закарпаття - це територія України тепер і навіки!!! Что-то похожое говорили о Советском Союзе... А где он? 

 
Слава великому Йосипу Виссарионовичу за та что Подкарпаттье стало частю Украины. Предлагаю Унгвар перекрестри в Сталиногород! Как вам, мои любимые "патриоты", мое предложение? 


Тарас' ти можешь усратис, а краще вернийся за перевал , а закарпаття ніколи не було україною і небуде, дуже вас много приїхало із за перевалу , запомніть зекарпаття НЕ україна, та скоро і такої країни небуде 


Пишу ти ще раз - се яка "проукраїнська" влада мала думати про Україну і про національні інтереси, за сі 2 годи? олігархо-жито-масколі, космополіти-конюнктурники, гройсман-вальцман, ложкін-клімкін, кучма з медведчуком у мінську, і сєня-жит у уряді? Ха-ха, уже розбіглися!! Бо се такі як ти думают телевізором і білбордами, а не головов. Вам котрі націоналісти виноваті? Всі наші обласні депутати були із якоїсь Свободи, чи губернатори-нацисти, чи президент був із Тернополя, а пів ВР із самого страшного Львова? Вас 25 років розводять, перекрашуючись по потребі, і пужают укронацистами, аби ви лиш, не дай Бог, не замислились про ідейну свідому українську національну владу в Україні... 


Андрію звизданутий, 
ПРОУКРАЇНСЬКЕ видко за йсі два роки. Нич,кроме жеброти і войни, тупі свідомі не зробили. Ну вас нахрен всіх.

Karpatalya ez UKRAJNA. 

 
Закарпаття це УКРАЇНА. 

 
Закарпатці на своїй землі, в Україні. А всі чумо-сепари - за порєбрік, у любу сторону, "а там хоть камні с нєба" 


От так і жиє ся держава, видко із сих коментарів проплачених - они націлені на проросійське, промадярське, прожидівське - ЛИШ АБИ НЕ ПРОУКРАЇНСЬКЕ!! Бо так їх по ОРТ, НТВ, у руському інтернеті, тілівізарі і радіо навчили ненавидіти сю державу (не вкажу шо "свою, рідну", бо до рідного так не ставляться). Плюс би.д...ло фанати шансона і руських серіалів, плюс пензіонери беззубі комуно-леніністи, плюс ті, кому какаяразніца, - і маємо таке насєлєніє, і відповідно таку владу, і таку країну. Дуже жаль... 

 
А ти хто такий,кондоме,що закарпатців проганяти хочеш зі своєї землі? Йди разом з своїми нациками,бандерами та шухевичами нахер,чума болотна. 


19:33 у звизду йди, неваловшний, а не на майдан, вали туди де ти добре буде, та не мучся туй і не муч сю державу. 


Так йди на Майдан, що сидиш на дивані та пишеш тут фігню всяку. Скач дале. Украйина здихать вже, та йди помайдань ще мало, тай прекрати мученія сього штучного недорозуміння. 

 
Жаль шо фільтр не всьо пропускає 


Котра вам Україна виновата, котра нібито "українська влада" - кучма-медведчук, лєбєдєв-льовочкін, гройсман-вальТСман і ложкін-клімкін? Але пождіть, скоро вже буде справжня влада, ідейна українська і проукраїнська, яка вже буде на ділі захищати національні інтереси сиї держави. 


Котра вам Україна винна, котра нібито "українська влада" - 


... ви, фатьови...., керують вами 25 років самі комуно-риги, бувші і теперішні, перекрашені жи2-мас ка лі, кучмісти-ставленики олігархів, які лиш місцями міняються - а виноваті у всьому лиш українські націоналісти, якісь галичани заперевальні, свободівці, бо се они були у всі часи прем"єрами, президентами, більшістю у ВР, і се они до сего довели... "Хоть хто, лиш не они" - так вас, ...., учат у расєяно-олігархічному телевізорі... 


ююю 

 
До угорця . Ти такий угорець як я ленін. Закарпаття нигда неболо українов. Де на Закарпатті говорять по україські ? Ганьба вам верховинцям та зальотним які тягнуть у другий бік шпаргу. Лем запомніть шо рано чи пізно Закврпвття вернеся на етнічну свою родіну. 


Тарасе учи історію . Бо такі як ти і тягнуть Закарпаття на дно безвозрата . 


Не хвилюйся,друже,незабаром покинуть тебе ВСІ закарпатці. Тому що в цій злиденній Україні нема вже охочих жити. Дякуючи таким як ти,стрибунцям майданним, в країні повним ходом йдуть незворотні процеси. 

Це ще раз демонструє ваш інтелектуальний рівень.. Покидайте скоріше Українське Закарпаття, щоб недай Бог тут не наплодилися ваші нащадки.. А краще стерелізуйтеся, бо бидлу ніде не раді!!! 

Закарпаття це УКРАЇНА. 

Ти,неборе,просто дебіл. Здойми горниць з голови, бо запарилася вже і нич кроме пустих лозунгів не видає. 


Закарпаття - це територія України тепер і навіки!!! Можливо ти пяниця і трутень, то для тебе Україна погана. А для освідченних і працьовитих людей Україна найкраща. В такому випадку щасливо в Рашку, там бездарів і пустоцвітів приймають.. 


У тебе видко що вата в голові. Тебе,майдауне,нижче просили доказати, що Укра не кончена страна без будущого. Доказуй,чекаєме. 


Територія України з 45го року


Закарпаття - це територія України. І можуть вам пупи порепати ватники мацкальські.. Лиш в коментарях срати й можете.. Тому й бідуєте, що не любите свою Батьківщину, а лише ниєте.. 


Украйина є кончена страна без будущого. А майданутим шизофренікам предлагаю доказати обратноє. 


Кому хочеся до україни нико вас не держить у Закарпатті . )))Кожна людина хоче жити по людські у європі . А туй просвета не видно . А ко там такий вумний най іде крим вертати ))) 


Ооо hahlu ся узвали . А кому шось не любеться ? Уже пр ав ос юки пуйшли та і ви пуйдите у копачи годучи .))) 


Казавим вже не раз нема чого гордитися ненькою бо вона того не цінить і не заслуговує 


Доберися ))) я не прячуся ))) кому шо ся не любить ? Чемодан вокзал кийов . А переселенцям і верховенцям слово не давали ))) 


Всі мої знайоми або хотять втікнути або хотять стати громадянами іншої країни. Майже бути любим гандурасовцьом чим укром :-))). Мадяри на 10 голов више стоять від укрів 


Самі prostitutku poroshenkovski гавкають ))) а у самих мадярські паспорта ))) 


І до тебе доберемося фотьове!!! Сокотися неборе... 


тобі лічитися треба у тебе походу рак головного мозка. 
криветка неотесана!!!!!! 


Нарешті видно роботу СБУ. Молодці!!! 


фатів, ти дуже перебільшуєш. 


нико не хоче, тильки таки тормоза як ти 


а хиба була причина його застрілити ,тоді чому сбу не застріляють ватажків ДНР І ЛНР!? 


А ко не хоче ? 80% закарпатців хотять. Лем мовчать бо бояться.

 

Еще интересные комментарии: 

українцю 

Категорично не згоден з Вами! Переважна більшість українців, то є чемні, високоосвічені, культурні, толерантні люди. Я, навчаючись в Київському Універі ні разу не відчув якихось утисків. Я в Києві жодного разу не відчув не то що утисків, навіть, якихось приміток в свою сторону, стосовно приналежності до угорців. Україна має майбутнє, це однозначно, для цього просто потрібно йти мирним шляхом, домовлятися зі своїм же населенням як на Донбасі, так і в інших регіонах. В мене більшість знайомих, друзів, персічні укріїнці, я ними пишаюсь. Ми часто дискутуємо, але завжди знаходимо спільну мову. Дай Бог їм і всім нам і Вам здороя, вдачі. Давайте без війни, землі хватить всім і ніхто, нічого від України забирати не хоче. Орбан до речі постійно прокламує, про збереження територіальної цілосності України. Я його повністю підтримую! 


Та на хер ти кому потрібен щоб з тобою дебілом дискутувати. Їдь в Угорщину та цілуйся там з Орбаном. 
А ми якось виберемося з тих труднощів в які потрапили завдяки своїм клептократам та агресії кацапетії без таких пятиколонівців як ти. 
А то живете підори в Україні, а обсираете свою державу як останні засранці. Та хрен би з вами якщо б критикували владу, а то плюєте на пересічних українців. 

українцю 

А що роити тим щирим сто відсотковим українцям, а іх знаю не один десяток, які в Росії знайшли гідне місце, займаючи керівні посаді в досить звучних компаніях? Вони майданний переворот сприймають за націоналістичний шабаш, не менше і не більше. Вони щирі, чисті толенрантні українці, яких на щастя більшість ніж нациків. Європейськорієнтовані. От від кого потрібно брати приклад. Тому я й кажу, більшість українців, то є чемні, культурні, високосвічені особи, з яким приємно мати справу. А нацики всюди є, і не вони задають тон, Слава Богу. Я постійно пишаюсь ними деб я не знаходився, чи то в Угорщині, чи то в Лондоні, або в Пітері. 


Тібор та їдь ти в Росію. Це велика країна від Кенігсберга до Куріл. Раз тобі не хочеться жити з українцями і тобі любі росіяни, то їдь в до них, до пацифістів, а не зови в Україну росіян або угорців. Заодно знайди з ними спільну мову і порадь їм щоб не присилали до нас Гіркіних,кадировців, осетинів та бурятських танкістів. 
Що із закликів "Путін Прийди" вийшов Донбас. 


"Знаходити спільну мову" з Росією це означає отримати статус її колонії і ніколи не мати перспектив розвитку і повернення в сім'ю цивілізованих народів. Ті недоліки в українській державі і суспільстві,на яких тут повсякчас наголошують угорці, якраз і є наслідком колоніального статусу України в Російській (Радянській) імперії. Тобто, товариші-угорці тут провадять нещиру лінію - з одного боку кажуть, що Україна має купу проблем (корупція, відставання в соціальних і науково-технічних рівнях і т.д.) від Європи, і в той же час кажуть - залишайтеся там же, де і були - в російському лайні. 

Сильна цивілізована Україна Угорщині не потрібна, бо в такому випадку їх шанси знову захопити Закарпаття в контексті державного курсу на реанімацію так званої Великої Угорщини (Нодьмодьорорсаґу) дорівнюють нулю. Саме тому, декларуючи добре ставлення до України, Угорщина насправді веде підлу лінію на ослабленя і розчленування України в своїх інтересах. 

Перебуваючи ситуативно в Європі, ця країна за своїм менталітетом є азійською. А тому не дивно, що Орбану легше знайти спільну мову з таким самим азіатом Путіним, ніж з лідерами європейських держав. 

Стаття абсолютно правильна, відверта і фактологічно-аналітична. І підтвердженням цьому є реакція угорських націоналістів і співробітників угорських і російських спецслужб у коментарях до неї. 


Краще з Росією знаходити спільну мову, а не воювати. А те що на Гулаг відправляли угорців, були винні в ому числі і українці, які видавли угорців. До речі до сих пір, навіть мої близькі друзі, чисті українці з Києва, з Чернігівщини, дуже добре почувають себе в Росії, займають поважні посади, поважні люди з гарними достатками, і як мені говорили, вони паціфісти, і на Україну збираються тільки в гості. 

Бгонго, а чого це ти залазиш на українські сайти, ану марш на пальму, там де тобі місце. 
А то всяка убогість туди ж. 


Паскуда ти Тіборе, раз так пишеш про Савченко. Ця дівчина таке пережила, що тобі тролю компютерний навіть приснитися не могло. 

А ще я вас мадярів не розумію, чого так сраку кацапам лижете, ніби то Бандера відправляв мадярів до Сибіру, а не НКВД, очолюване росіянами. А в лагерях Сибіру разом сиділи і бандерівці, і мадяри, і німці, і прибалти, та ще багато хто. Яка у вас коротка память. Чи дешевий російський газ стирає память ????? 


... ці 

Дай Бог Україні такого керівника як Орбан! Я бажаю, щоб Україна могла забезпечити для українців у всьому світі такі права та можливості, які забезпечив Орбан угорцям де б вони не проживали. От що потрібно транслювати по українському ТБ. 


Слухай, тіборе, ми тут припираємося, а в цей самий час орбан робить міньєт лаврову, ну і по ходу домовляються про санкції. Цю історичну подію не транслюють по угорському ТБ? 


українцям 

А чому Ви на задумуєтесь над тим, чому населення Криму та Донбасу не підтримало націоналістичний державний заколот? Якби населення не захотіло, то ніякі зелені чоловічки, агресія як Ви кажете, не змогла б відібрати ці території. Чомусь ні Кубань, ні Білгородчина в Україну не рветься. Щераз кажу, насиллям державу не побудуєш. Східна Україна, та центральна в принципі теж, ніколи не сприйме бандерівських героїв, як не сприймають їх і угорці. Насильно милим не будеш. Або за Вашою ідеологією півкраїни виріжете, за те що вони не згодні з вашею ідеологією та вашими героями? 


НЕ вам говорити про ненависть, після того, що ви робили в Закарпатті в 1939 році, та й на протязі всієї вашої славної тут присутності. Видно ви боїтеся, що прийдеться рано чи пізно відповідати? Правильно боїтеся


для три крапки 

Я теж писав на іншій гілці. Вам що мало Криму та Донбасу? З таким нацистським підходом як у Вас демократичну країну не створите. На ненависті країну не побудуєте. 


Державний заколот, неборе-тіборе, у тебе в голові, а ми звільняли свою державу від бандитів, яким ви були раді. А ще додам те, що писав для тебе на іншій гілці. "Є закон Держави і він один для всіх. Якщо не визнаєш Закон Держави Україна, то йди собі у свою державу мадярію і там будеш розповідати, як мають жити меншини. А якщо хочеш знаходитися на території Держави Україна і тут свої мадярські коники викидувати, то ніхто тебе від Закону не спасе. Так буде дуже скоро. ТОму готуй чемодани, або вчи Українські Закони." 


Україна втратила (тимчасово) Крим і Донбас виключно тому, що поряд є агресивна Росія. Домовлятися з якою можливо виключно на засадах підлеглості, і ніколи - рівноправності. 

Ми зазнали анексії в період, коли були, як держава, максимально ослаблені. Але нічого, все виправимо... 

Щодо виключно націоналістичних цілей, то нам є у кого вчитися: більш націоналістичної держави, ніж Угорщина, в Європі вже немає. була ще Німеччина, але її євреї по Другій світовій війні фактично знищили... 


гуцулу 

Угорщина не хоче і не буде робити ніякої анексії!!! Єдине, Україна повинна підходити до націй які проживають на теренах України, згідно європейським нормам, а не намагатися під килимом їх асимілювати. Україна не є унітарною державою, тому що навіть сьогодні без Криму та Донбасу декілька міліонів які проживають у цій країні не є українцями. В тому то була найбільша помилка майданного кайфу, що приймали до уваги чисто націоналістичні цілі організуючи державний заколот. Видалено три коментарі одного автора. За розпалювання ворожнечі і зловживання багатоніковістю. Адмін Ти диви як оживились мадяри. Щось їх раніше не було чути. А коли кацапи поперли в Україну, загалділи, зраділи, ніяк своїх не дочекаються. 
Запевняю ніколи не буде кацапської ноги на закарпатській землі, як і мадярських гонведів.. НІКОЛИ. НЕ ДОЧЕКАЕТЕСЬ. 


Ро угорським поняттям усі є угорцями, хто вважає себе угорцем... Це так просто. Таким чино і Гуняді, і Теллер, навіть і Тоні Кертис є угорцями. 
Але. 
Не усі угорці-патріоти є прихільниками партії "Йоббик". Також, як не всі українські націкі є свободівцями або правосеками... 
Не говоря про те, що не всі Тібори є Вашшами. 

оранжу 

Я ж кажу, що вся угорська історія - суцільний міф. :))) 

Таким же чином я можу заявити, що вся українська історія - суцільний міф. 
Але я поважаю українців, та Україну і таке заявити не хочу. Не поважаючи іншу націю, ти не поважаєш і свою, говорив один з мудрих філософів. 

 
Тарасові 

Янош Гуньяді не угорець, а волох, який був на службі у імператора Священної Римської імперії, а потім - у короля Угорщини. За що отримав У битві під Сегедом спершу дав туркам підтвердження миру, а потім, коли дізнався, що Венеція перекрила їм шляхи до відступу, обманув і вирішив вдарити в спину. Але виявилося, що турків у кілька разів більше. В результаті дій цього авантюрника загинув король Владислав, а сам він із залишками війська втік. 

Про нафантазовані Анонімусом перемоги Арпада ліпше мовчіть )) 

Едвард Теллер - єврей. :)) 

Я ж кажу, що вся угорська історія - суцільний міф. :))) 


Бутафорними є нащадки тих героїв, які дісно в кожній нації існують. ВАша поведінка на закарпатті, по відношенню до українців-русенів на протязі віків, особливо останніх десятилять є підлою і не чоловічою. Видно повністю вивітрилася закваска, ви не хочете відповідати за підлі свої вчинки, за той же 1939 (Красне поле) так і інші. Історія видно буде розмивати і нівілювати оці два народи, як московію так і мадярію. Здорового майже нічого не залишилося. 

 
Чи хоч винахідник водородної бомби Едвард Теллер 

До Orange...... (бо насправді ви - нація бутафорних героїв, як от Петефі,)Оранж вчи трохи історію,От декілька Угорських героїв....Янош Гуняди рицарь хрестоносец який у 1456 році з з 50 тисячною армією розбив 100 тисячну армію османів.Арпад який з 40 тисячною армією розбив 90 тисячну армію Маркграфа Луитпольд Баварского у 907 році.Чи король Матіаш первий .До речі у Угорців були 2 середновічних рицарських ордена.....Бутафорськи герої кажеш??? 

Do piči mad´arú 

Не гарно косити під покійного, який мав справді великий авторитет і серед угорців, і серед українців - бо однаково любив обидві країни. 

 
Тиберію 
Окрім Вашш, ще як мінімум пять Тіборів які десятиліттями мешкають у Києві. 
До речі я не є ніяким зацикленим на Йоббіку, і категорично не згоден багато в чому з їх позиціями. ФІДЕС то зовсім інша справа, тому що дякуючи Орбану, угорська нація стала єдиною після Тріанону і всі угорці отримали право бути Європейцями в якій країні б вони не проживали не кажучи про те, що Орбан врятував Європу від мігрантського нашестя. 
 
Tibor-у 

На Сході України не громадянська війна, а українсько-російська війна. Першими адмінспоруди на Донбасі захоплювали російські спецназівці (історія з "порєбріком" вже хрестоматійна). Танки, БТР-и, "Гради" і "Буки" у "сепаратистів", підготованих Москвою, теж з'явилися не від сирості, а приїхали з Росії. 

Тому облиште свої "йоббікнуті" казки про, начебто, "громадянську" війну в Україні, яких вас навчили на курсах ФСБ у Санект-Петербурзі, для своїх угорських одноплемінників, яким можна вішати на вуха будь-яку лапшу, з придуманими міфами угорської історії включно. В Україні це не проходить... 

Ви навіть не в курсі, що Закон про мови, що його протягнуло при Януковичі ФСБ РФ, не відмінено. А ця стаття написана однією з провідних аналітичних структур України, а не замовна. 

Але йоббікам то зрозуміти складно. У них в голові поміщається лише методичка з короткого курсу молодого бійця ФСБ. 


Istvan, Тібор Вашш, який десятиліттями мешкав у Києві, вже давно помер. Але ви надто зациклені на угорській політиці і партійних справах "Йоббіка", аби бути в курсі справ угорської громади України. 

 
оранжу 

Угорці виступають за мирне врегулювання тієї громадянської війни, яка виникла на Сході України, тому що війною, ще ні один конфлікт вирішити неможливо. До речі, цей конфлікт має бути уроком для українських нациків, тому що все почалось з того, що під "майданівським кайфом" відмінили закон про користування мов національних меншин. І такі замовні статті як ця аж ніяким чином не сприяють мирному діалогу між різними націями, які не з власного бажання опинились на сучасній території України. 


Tibor вже десятиліттями проживає в Київі. А Ви, Тиберій, як давно живете в Будапешті? 


Tibor вэе десятиліттями проживає в Київі, а Ви, Тиберійяк давно живете в Юудапешті? 

 
для учасника 

"Хвалу и клевету приемли равнодушно 
И не оспаривай глупца" 
А.С. Пушкин 

"Интеллекты разные у нас 
Повышай свое образование" 
В.С. Высоцкий 


Який ти дурний Тіборе ....пещерно дурний ...примітивно дурний ....це не образа ,це констатація факту...на відміну від Тіберія ти реально примітивний ,із своєю показовою фразою 
...мені казали в Пітері ... 
Ти не то шо поняття не маєш про історію 
України ,ти і поняття ни маєш як і з кого формувалася нинішня мадярська нація . 


Згадав вірш, написаний рахівчанином М. Калинюком у 1939 р. 

Прийшов Дюла між гуцулів 

Та їх підмовляє: 

„Тягніть, браття, за Мадяром, 

Тамки як у раю. 

Там є закон:”Коли русин 

Під Мадяра верне, 

Буде жити, проживати, 

Як в Бога за дверми. 


Вже ніхто йому не скаже: 

Бідиш-руснак, муска... 

Мелаєм його напхають, 

Як на заріз гуску. 

Прінци, грофи і барони 

Щовечора й ранку 

Чиститимуть руснакові 

Постоли, топанки. 

А графині, як дитині, 


Руснакові-бачі 

Стягатимуть, коли треба 

Для потреби, й гачі. 

І як довго під Мадяром 

Схоче руснак жити, 

Так довго ‘муть руснакові 

Мадяри служити. 

І за той світ русинові 

Журитись не треба, 


Мадяри ‘му зроблять луйтру 

До самого неба. 

По тім лазиві мадярськім, 

Тій луйтрі чудесній, 

Сам собі руснак полізе 

І в царство небесне. 

І там буде він наверхи, 

А мадяр на споді, 

Першим святим є там Куртяк, 


Другим буде - Бродій. 

Третім святим буде Фенцик,- 

Отак собі агітує 

Хитрий мадяр Дюла... 

Та слухайте, що на сесе 

Сказали гуцули: 

„Слухай, Дюло, що гуцули 

Муть тобі казати: 

Воно, Дюло, і брехати 


Не прутом махати!... 

Ви, мадяри, дуже мудрі 

Та сильно культурні, 

Не держіть ви нас, русинів, 

За дітваків-дурнів! 

Самі русскі люде... 

Ходіть хлопці, під Мадяра, 

Тамки добре буде!”. 

Хоче газда свиню бити 

(Дуже її любить); 

Бере в руки струк мелаю 

Тай під ножик лудить: 

„Цьоні-цьоні”-промовляє, 

Доки ймив за вухо, 

А там - швидко ніж під серце, 


Або - грим! обухом.... 

Хоче рибак на вудочку 

Рибу ізловити, 

Зачне її черв’ячками, 

Мушками дурити. 

Скочить риба за черв′яком, 

На гачок іметься, 

Тріпочеться на вудочці, 


А рибак сміється... 

Хочеш, аби у западку 

Одна миша впала, 

Кладеш туди крихту хліба. 

Або шкірку з сала. 

Піде мишка на ту знаду: 

Гірке її сало! 

Іще його не вкусила, 

А життя –пропало! 


Отак і ви із русином 

Хочете зробити: 

Хочете ‘го на три зерна 

Мелаю зловити. 

Не мудруйте, пане Дюло, 

Бо все тото задар! 

Русин знає, яку правду, 

Дав би йому мадяр. 

Бо раз уже ми висіли 


На вудочці вашій, 

Кушали вже гарячої 

Мадярської каші. 

Пам′ятаєм шибениці! 

Жандарів у пір′ю! 

Пам′ятаєм, як плювали 

Ви на нашу віру! 


Як маргою та мускою 

Всіх нас називали, 

Як руському народови 

У лице плювали! 

Хочете, щоби драбинов 

Русин ліз до неба... 

Віримо вам! Вам русина 

Бідиша не треба! 

Вам потрібно землі, солі, 


Карпатської Руси! 

А русина ви любите , 

Як дехто – Ісуса! 

Але пусто на русина 

Ви гострите зуби: 

Бо Карпатська Україна 

Вашою не буде! 

Нем-нем, шога! Не потягне 

Русин за Мадяром! 


Шкода, Дюло, говорити 

Пусто-дурно, даром! 

І на Куртяка святого 

Й на Бродія- пана, 

Вже не зловить Іштван -мадяр 

Гуцула – Івана! 

Не зженете в Мадярщину, 

Як гуцул дарабу... 

Самі швидше заберетесь 


Всі на пессю лабу! 

Коли наша правда, влада 

Вас ув очі коле, 

Ідіть собі до дявола, 

На біду, на боли! 

Ніхто не ‘ме вас держати 

Як биків за роги... 

Ідіть собі, а ми вам ще 

Дамо на дорогу!..” 


Вислухав премудрий Дюла 

Промову гуцула, 

Більше його пустих бесід 

Гуцули не чули. 
Тролінг. Коментар видалено. Автору - попередження. Адмін І дуже добре, що ви слухаєте москалів з пітера, бо це в чергове доказує вашу ідентичність ментальну, завойовницьку, кочівницьку. Ви завжди будете разом з фашистським, комуністичним, і всяким іншим кривамим і людиноненависницьким, бо то ваші ментальні брати. Інстиникт завойовувати і до кінця воювати за колись вкрадене, завойоване, віджате у ваших кістках. І вилічить вас тільки козацький ятаган і українська куля. ВАша європейськість тільки делікатна присипочкак на тілі гуна. 


Дякую, Tibor, за цю явку з повинною )) Хоча і без цього було зрозуміло, що ви, як справжній йоббік, - агент російських спецслужб. 

Українці вже ніколи не знайдуть спільну мову з росіянами - між нами море української крові, пролитої з вини Росії на Донбасі. 

Як, до речі, між нами і угорцями - українська кров, пролита угрцями на Красному Полі. 


для мене українці та росіяни то один народ. Як мені говорили в Пітері украинский язык это говор русского языка. В цьому є сенс. Думаю рано чи пізно українці знайдуть спільну мову росіянами які дійсно подарували їм більшість території, що сьогодні належить Україні. 
Якби угорці жили поряд з Росією, як українці, то від них вже давно не залишилося нічого. Як і з їхніх одноплемінників ханти і мансі. 

Ви зберегли свою мову не тому, що якась героїчна нація (бо насправді ви - нація бутафорних героїв, як от Петефі, який гарно доживав віку в Сибіру), а тому що від азійських навал вас захищала Україна. І в Європі ви опинилися не тому, що такі хороші, а саме завдяки нам, українцям. 

Українцям не дарували їх території, вони їх виборювали ціною мільйонних жертв, а не декларативного патріотизму, по суті - понтів, як угорці. 

Візьмуть чи не візьмуть українців у Європу - це ще питання. Принаймні, ми туди не дуже просимося. А от чи не викинуть з ЄС Угорщину - саме через тупий націоналізм - це ще питання... Тиберію 

Погано ви знаєте угорське суспільство... Угорці чомусь, вже давно в Євросоюзі, а Україні ще топать і топать. Я вже не кажу, що з таким нацистським поглядами Європу Україні не видать. Стосовно відсотковості націоналістів, то Україні їх взагалі гріх мати, так як переважну більшість території їй подарили на шару, на відміну від Угорщини. Слава Богу своєму підходові, угорці вистояли в словянському натовпі і зберегли свою мову та культуру. В цьому ми унікальні і можете хоч що говорити, що у нас більше націоналістів, хай так, але ми свою мову, культуру, традиції не здамо і не асимілюємось! 


Istvan, я знаю угорське суспільство краще, ніж ви собі уявляєте. Українці в своїй масі більш толерантні, демократичні і європейські. Відсоток примітивних націоналістів в угорському суспільстві неспіввідносно вищий. 


Tibor хоть зсередини знає українське суспільство. А ви, "Тиберий" - нібумбум до суспільства Угорщини. 


Я розділяю угорців на дві касти. Перша каста - це нормальні, прагматичні, компромісні, культурні, толерантні особи. Їх, до речі переважна більшість. Друга частина - це запаморочені обмежені нацики, на яких я не звертаю уваги і їх не більше десяти відсотків. Автор попереднього коментаря Tibor належить до другої категорії. Переважна більшість угорців, 99%, чемні, культурні, гостинні, високоосвічені особи. Ну а відсотки швалі є у всіх, а може і більше маргіналів, в тому числі і у моїх українців. Головне, щоб не вони задавали тон в суспільстві. Бажаю, щоб Угорщина цих елементів уникла якнайшвидше. 


Я розділяю українців на дві касти. Перша каста це нормальні, прагматичні, компромісні, культурні, толерантні особа. Їх до речі перважна більшість. Друга частина, це запоморочені обмежені нацики, на яких я не звертаю уваги і їх не більше десяти відсотків. Автор статті відноситься до другої категорії. Переважна більшість українців, 99%, чемні, культурні, гостеприємні, високосвічні особи. Ну а відсдтки швалі є у всіх, а може і більше маргіналів, в тому числі і у моїх угорців. Головне, щоб не вони задавали тон в суспільстві. Бажаю, щоб Україна цих елементів уникла якнайшвидше. 


Стаття нормальна, А.Панов - "оченнь примитивный" 


В последней части сам автор пишет: "Таким образом, в украинском Закарпатье присутствуют признаки венгерского сепаратизма, но их масштабы не представляют угрозы национальной безопасности Украины." 
Вот и все... 


Щодо дундука Панова та ін дундуків - отак, завдяки не тільки агентурі, а примітивним дундукам може втрачатися те, на що було покладено значні зусилля, відали життя люди. Тож, Панов признайся: 
1. Ту примітивний дундук? 
2. Ти іноземний агент? 
Третього нема. 


Дуже примітивний, але зарозумілий та пихатий Панов))) Правда, класно отако ярличками безаргументовно ліпитися?)) Побутова дружба з сусідами-угорцями - одне, державна політика Угорщини по відношенню до українського Закарпаття - інше. Ц другому випадку справді є ДУ-У-У-ЖЕ багато претензій до країни-сусіда. СОУПАДЕНИЄ?НЕДУМАВУ!!!! 
Мухи - окремо, котлети - окремо: недружня діяльність угорських спецслужб має місце паралельно до "діяльності" режиму внутрішньої окупації, представники якого також мають свою національність, от тільки діаспорну. 

У програші у власній країні лише українці. І коли вони себе усвідомлять як націю, як єдиний живий організм зі своїми природними інтересами і власним інстинктом самозбереження, то поставлять на місце і одних, і інших - і ворогів зовнішніх, і ворогів внутрішніх. І 44-х мільйонів українців, що залишилися в країні, для цього вистачить. А ті інші мільйони, які ситуативно покинули державу, - допоможуть. 

Україна і українці - на марші. Іде економічне витіснення з Закарпаття 
не тільки мадяр а і самих закарпатців - словян .У 1998 році нас було 52 міліони ,зараз нас 44 міліони ,Чиє це"досягнення"??? мадяр сепарів ??? 
Тотально НЕсправедлива держава , це чиє 
досягнення ??? Теж місцевих мадярів ??? 
Такі статейки викликають тільки роздратування а притомних закарпатців . Умене вже майже всі знайомі Угорці виїхали половина на завжди,на пмжтой сепаратизм у головах деяких людей.Нема факту сепаратизму Який Угорський сепаратизм?Знову найшли страшилку аби замилити очі людям?Що Угорський сепаратизм знищує ліси закарпаття?Чи Угосрький сепаратизм винен у тому що мінімальна зарплатня 50 долларів?На Закарпатті скоро вже Угорців не буде молодше за 70 років ,тай і ті виїджають як вдастця оформити Угорську пенсію.....Виїджають массово пару років вже ніким буде лякати. І хай автор пояснить, що таке "угорський сепаратизм"? Може те, що закарпатська влада вже роками не може побудувати об'їзну дорогу у Берегові, попри те, що угорська держава надає для цього кошти... З іншого боку розумію закарпатську владу - навіщо поворушити пальцями за справу, в якій фінансовий донор унеможливлює розкрадання коштів? 


Автору статті слід краще підготуватись до написання замовних матеріалів. Один приклад: Йоббік як партія не могла у 1998 році "в своей политической программе задекларировать возвращение Закарпатья в Венгрию", оскільки була заснована тільки у 2003 році. 


Якшо Аладар ( Олег) Гаваші якого тепер ймили на контробанді стгаретликів під видом диппочти, і який є посол в Словакіі в 2009 році отримав за Верецький памятник що відкрив будучи губернатором Закарпаття найвищу нагороду Угорщини Лицарський Хрест І за памятник Турулу і про це писала і ваша газета а , це як Герой Угорщини , то протщо ми можемо тоді говорити ? Хотів би я відіти геби комусь Путін присвоїв Героя Росіі з Губернаторів і шо би було, а тут мадярський сепаратизм має підтримку серед чиновників найвищого гатунку, і Гаваші типирка плановав якраз в Мадярщину перейти послом 


Ви подивиться що там , повна анархія , бандитизм ,корупція ,в усіх гілках влади,не дотримання ніяких законів .Про який сепаратизм іде мова.Там повний бардак!!!!

Источник: razvitieregiona.borda.ru
{{ rating.votes_against }} {{ rating.rating }} {{ rating.votes_for }}

Комментировать

осталось 1800 символов
Свернуть комментарии

Все комментарии (0)

×
Заявите о себе всем пользователям Макспарка!

Заказав эту услугу, Вас смогут все увидеть в блоке "Макспаркеры рекомендуют" - тем самым Вы быстро найдете новых друзей, единомышленников, читателей, партнеров.

Оплата данного размещения производится при помощи Ставок. Каждая купленная ставка позволяет на 1 час разместить рекламу в специальном блоке в правой колонке. В блок попадают три объявления с наибольшим количеством неизрасходованных ставок. По истечении периода в 1 час показа объявления, у него списывается 1 ставка.

Сейчас для мгновенного попадания в этот блок нужно купить 1 ставку.

Цена 10.00 MP
Цена 40.00 MP
Цена 70.00 MP
Цена 120.00 MP
Оплата

К оплате 10.00 MP. У вас на счете 0 MP. Пополнить счет

Войти как пользователь
email
{{ err }}
Password
{{ err }}
captcha
{{ err }}
Обычная pегистрация

Зарегистрированы в Newsland или Maxpark? Войти

email
{{ errors.email_error }}
password
{{ errors.password_error }}
password
{{ errors.confirm_password_error }}
{{ errors.first_name_error }}
{{ errors.last_name_error }}
{{ errors.sex_error }}
{{ errors.birth_date_error }}
{{ errors.agree_to_terms_error }}
Восстановление пароля
email
{{ errors.email }}
Восстановление пароля
Выбор аккаунта

Указанные регистрационные данные повторяются на сайтах Newsland.com и Maxpark.com

Перейти на мобильную версию newsland