Войти в аккаунт
Хотите наслаждаться полной версией, а также получить неограниченный доступ ко всем материалам?

Наталья Коваленко

Россия, Москва
Заявка на добавление в друзья

Ігрові ноутбуки: список вимог

401 0 0

Ігрові ноутбуки сьогодні - це окремий клас портативних комп'ютерів, і, не дивлячись на те, що багато користувачів ставляться до них з якимсь скептицизмом, даний клас швидко росте і розвивається. Все це пов'язано з високою швидкістю розвитку ІТ-індустрії і збільшенням потужності окремих комплектуючих зокрема.
Зараз вже можна говорити про відкриту війну ігрових ноутбуків зі стаціонарними настільними комп'ютерами. Воно і зрозуміло, маючи серйозний технічне оснащення, ігрові ноутбуки можуть похвалитися портативністю. Інше питання, що інженери подібних пристроїв стикаються з великою кількістю різних проблем: невеликий корпус обмежує розміри клавіатури, можливість установки різних комплектуючих, складність відведення гарячого повітря. Крім того, ноутбуки нелегко модернізувати.
Але як вже було відзначено, технології не стоять на місці. Так, компанія Intel вже давно почала мобільний революцію. Серія процесорів Centrino, а потім Sonoma (друге покоління технології Centrino) встановили своєрідний стандарт у світі ноутбуків. Перша модифікація Centrino дала можливість об'єднати на одній платформі високу продуктивність, тривалий термін роботи від батарей і можливість встановлення бездротового зв'язку. Друга модифікація підтримала розвиток технологій, з'явившись логічним продовженням першої, так наприклад, стала застосовуватися пам'ять DDR2 у двоканальному режимі, з'явилася підтримка SATA HDD і т.д.
Іншим, може бути навіть більш важливою ланкою побудови серйозного ігрового ноутбука є гарна відеокарта. Але, не варто дивитися на відеоадаптер, , ukrcook.ru, і не враховувати "силу" центрального процесора; слабкий процесор не витягне навіть сама потужна відеокарта.
На сьогоднішній день основні виробники відеокарт nVidia і ATI підготували окремі лінійки "мобільних" відеокарт (Mobile PCI Express Module і ATI AXIOM, відповідно). Цікаво, що самі останні версії "потягнуть" практично будь-які ігри. Ще кілька років тому уявити таке було складно.
Для дисплеїв важливими параметрами є дозвіл і діагональ. Сучасними робочими дозволами вважаються 1440 х 900 і 1280 х 800 пікселів. Що стосується діагоналі, виробники ігрових ноутбуків встановлюють 15 і 17-дюймові матриці. Найвимогливіші геймери звертають увагу на покриття матриці, контраст і час відгуку екрану. Від цих параметрів залежить комфорт в грі, і навіть можливості гравця. З низьким часом відгуку дисплея в сучасних шутерах просто нічого робити.
Серед інших особливих вимог варто виділити "швидкі" модулі оперативної пам'яті і не менше "швидкі" (від 5400 об/хв і вище), жорсткі диски великої місткості.
Ну і, нарешті, останнім важливим параметрів є клавіатура. Але чи правильно називати його останнім? Домогтися повнорозмірної клавіатури в невеликому корпусі неможливо фізично, тому реалізувати прийнятну комфортну роботу з клавіатурою - не менша проблема для інженерів, ніж розподіл комплектуючих усередині ноутбука.
Так якою зробити вибір? На користь якого виробника? На користь якої моделі? Це дуже непрості питання. Крім складності з точки зору технічної начинки, складність вибору полягає в дизайні портативних комп'ютерів. Ігрові ноутбуки - це практично завжди, яскравий привертає погляд, і деколи навіть зухвалий дизайн.
Складно сказати, чому виробники вирішили позиціонувати геймерів як людей, які не бажають купувати речі суворого дизайну. Можливо, на це питання можуть відповісти маркетологи. Але так уже повелося. Чим яскравіше кольору ноутбука, ніж незвичнішим додаткові функціональні клавіші, тим більше вірогідність, що перед вами ігровий ноутбук. Такі сьогоднішні правила гри.

{{ rating.votes_against }} {{ rating.rating }} {{ rating.votes_for }}

Комментировать

осталось 1800 символов
Свернуть комментарии

Все комментарии (0)

×
Заявите о себе всем пользователям Макспарка!

Заказав эту услугу, Вас смогут все увидеть в блоке "Макспаркеры рекомендуют" - тем самым Вы быстро найдете новых друзей, единомышленников, читателей, партнеров.

Оплата данного размещения производится при помощи Ставок. Каждая купленная ставка позволяет на 1 час разместить рекламу в специальном блоке в правой колонке. В блок попадают три объявления с наибольшим количеством неизрасходованных ставок. По истечении периода в 1 час показа объявления, у него списывается 1 ставка.

Сейчас для мгновенного попадания в этот блок нужно купить 1 ставку.

Цена 10.00 MP
Цена 40.00 MP
Цена 70.00 MP
Цена 120.00 MP
Оплата

К оплате 10.00 MP. У вас на счете 0 MP. Пополнить счет

Войти как пользователь
email
{{ err }}
Password
{{ err }}
captcha
{{ err }}
Обычная pегистрация

Зарегистрированы в Newsland или Maxpark? Войти

email
{{ errors.email_error }}
password
{{ errors.password_error }}
password
{{ errors.confirm_password_error }}
{{ errors.first_name_error }}
{{ errors.last_name_error }}
{{ errors.sex_error }}
{{ errors.birth_date_error }}
{{ errors.agree_to_terms_error }}
Восстановление пароля
email
{{ errors.email }}
Восстановление пароля
Выбор аккаунта

Указанные регистрационные данные повторяются на сайтах Newsland.com и Maxpark.com

Перейти на мобильную версию newsland