Войти в аккаунт
Хотите наслаждаться полной версией, а также получить неограниченный доступ ко всем материалам?

Наталья Коваленко

Россия, Москва
Заявка на добавление в друзья

Як IBM встояла проти Apple

244 0 0

Коли почали з'являтися перші комп'ютери, призначені звичайній людині, тут же став питання, кому стати лідером на ринку. Тоді і почалася битва двох початківців свій розвиток гігантів - IBM і Apple.
перший Раунд.
Коли компанія Apple випустила на ринок перший персональний комп'ютер Apple II, вона тут же схопила собі величезну частку, яку компанія старанно розширювала, випускаючи нові комп'ютери, сумісні між собою програмним забезпеченням. Apple II - це був комп'ютер для дому. Опинившись першими, компанія Apple не дала можливості IBM запустити свій >, на той самий ринок. Для IBM продажу > були збитковими, і через 18 місяців довелося припинити випуск цієї моделі.
Але це була не єдина помилка IBM. Компанія помилилася, коли почала відкривати роздрібні магазини, готові конкурувати з іншими фірмами, але вони вийшли на ринок, який вже контролювався іншими компаніями. Тому нічого не залишалося, як робити якісь рішення.
Раунд другого
Після невдачі з виходом третьої версії персонального комп'ютера Apple, компанія зробила невелику революцію, випустила >, який зміг один час підняти Apple на вершину Олімпу, але на жаль зараз ситуація змінилася. Якщо у 90-х багато студії озброювалися >, то тепер всі перейшли на обладнання від IBM.
Після випуску > Apple, застовпила за собою два сегменти ринку - це комп'ютери для дому та малого офісу. Далі їм шлях був закритий. IBM міцно утримувала позиції номери один в комп'ютерній сфері. І щоб почати наступ на лідера, потрібно було стати гарним номером два на ринку. Але в той час стали заявляти про себе такі компанії, як HP, Dell, Compaq, Xerox, Zenith. Вони всі хотіли святкового пирога, але вони лише змогли зайняти свої галузеві ніші. Ніхто з них не вирішується почати наступальну війну проти IBM.
IBM контролює понад 50 відсотків ринку, вона може не тільки вигравати ціною, але й іншими маркетинговими ходами, на які у інших компаній не вистачить грошей.
третій Раунд.
На такому ринку, як комп'ютерний або автомобільний, має бути приємно бути другим номером. Саме це коштувало засвоїти Apple, коли вони прагнули > більший відсоток ринку, захопити більше напрямів, але вони не засвоїли тільки одне правило. Вони розпорошили свої сили. Потрібно було націлитися на певний сегмент і контролювати його. Постійно вести оборонну стратегію, а вже про розширення думати пізніше.
І вже зараз багато говорять про те, що незабаром битва буде не IBM і Apple, а IBM і HP. Саме цю компанію виділяють другим номером, який може наступати на >. Хоча зрушити IBM з Олімпу вже не можна, зате можна стати хорошим другим номером, який цінується споживачами також добре, як і лидер.У Apple були сили і шанс стати лідером у певних нішах, що вона і зробила, але стати лідером, на жаль. Хоч за нею і залишався перший раунд, де перемогу їй можна віддати насилу, але решта вона програла. Тому була змушена відійти на другий, а то й на третій план.
Хоча в сфері останніх подій > люблять і його уважать. Товар цієї компанії постійно отримує безліч хороший відгуків. Але йому ніколи не бути першим, і це потрібно зрозуміти. IBM - це компанія, яка не дасть зігнати себе з Олімпу, як кому б цього не хотілося.

{{ rating.votes_against }} {{ rating.rating }} {{ rating.votes_for }}

Комментировать

осталось 1800 символов
Свернуть комментарии

Все комментарии (0)

×
Заявите о себе всем пользователям Макспарка!

Заказав эту услугу, Вас смогут все увидеть в блоке "Макспаркеры рекомендуют" - тем самым Вы быстро найдете новых друзей, единомышленников, читателей, партнеров.

Оплата данного размещения производится при помощи Ставок. Каждая купленная ставка позволяет на 1 час разместить рекламу в специальном блоке в правой колонке. В блок попадают три объявления с наибольшим количеством неизрасходованных ставок. По истечении периода в 1 час показа объявления, у него списывается 1 ставка.

Сейчас для мгновенного попадания в этот блок нужно купить 1 ставку.

Цена 10.00 MP
Цена 40.00 MP
Цена 70.00 MP
Цена 120.00 MP
Оплата

К оплате 10.00 MP. У вас на счете 0 MP. Пополнить счет

Войти как пользователь
email
{{ err }}
Password
{{ err }}
captcha
{{ err }}
Обычная pегистрация

Зарегистрированы в Newsland или Maxpark? Войти

email
{{ errors.email_error }}
password
{{ errors.password_error }}
password
{{ errors.confirm_password_error }}
{{ errors.first_name_error }}
{{ errors.last_name_error }}
{{ errors.sex_error }}
{{ errors.birth_date_error }}
{{ errors.agree_to_terms_error }}
Восстановление пароля
email
{{ errors.email }}
Восстановление пароля
Выбор аккаунта

Указанные регистрационные данные повторяются на сайтах Newsland.com и Maxpark.com

Перейти на мобильную версию newsland