Войти в аккаунт
Хотите наслаждаться полной версией, а также получить неограниченный доступ ко всем материалам?

Наталья Коваленко

Россия, Москва
Заявка на добавление в друзья

Доступ в інтернет - що вибрати?

390 0 0

У сучасному світі люди можуть вибирати різні способи зв'язку і отримання інформації. Однак з кожним роком саме інтернет стає основним видом комунікації для мільйонів користувачів, як у всьому світі, так і в Росії. На сьогоднішній день існує чимало способів доступу в інтернет. Яким з них скористатися? Це залежить від тих завдань, які ставить перед собою людей. Розглянемо найпоширеніші способи доступу в інтернет і їх особливості.
Комутований віддалений доступ (Dial-Up).
Даний спосіб виходу в мережу являє собою з'єднання з допомогою модему і телефонної мережі загального користування. Максимальна швидкість передачі даних за допомогою Dial-Up становить 56 кбіт/сек, що за сучасними мірками недостатньо для повноцінного обміну інформацією. Цей спосіб підійде для людей, які заходять в інтернет досить рідко для того, щоб перевірити електронну пошту і відвідати кілька сайтів. Для нормального серфінгу по просторах інтернету цей спосіб виходу в мережу вже безповоротно застарів. Зв'язок через модем Dial-Up не вимагає ніякої додаткової інфраструктури, крім телефонної мережі. Головний мінус цього варіанту виходу в інтернет полягає в низькій швидкості передачі даних. Крім того, у момент відвідування всесвітньої павутини телефонний зв'язок стає недоступною. Оплата інтернет послуг зазвичай коштує провайдером за час з ’ єднання, а не за кількість переданої інформації. В середньому годину з'єднання через комутований віддалений доступ обійдеться користувачеві близько 30 рублів за годину.
ADSL інтернет.
Даний спосіб передбачає використання , ukrcook.ru, для передачі даних звичайних (комутованих) телефонних ліній з застосуванням спеціальних модемів. Технологія ADSL дозволяє значно розширити пропускну здатність абонентської лінії місцевої телефонної мережі шляхом використання ефективних лінійних кодів і адаптивних методів корекції спотворень лінії на основі сучасних досягнень мікроелектроніки і методів цифрової обробки сигналу. В середньому швидкість передачі даних за допомогою даної технології становить від 128 кбіт/сек до 24 мбіт/сек. У Росії цей спосіб є найбільш поширеним серед індивідуальних користувачів. Крім того, ADSL-інтернет використовують у своїй діяльності безліч комерційних, промислових і державних організацій. Оплата інтернет послуг зазвичай коштує провайдером за трафік і становить від 100 до кількох тисяч рублів на місяць в залежності від тарифу і регіону надання даної послуги. У цей діапазон потрапляють як лімітовані, так і безлімітні тарифи. Зазвичай стягують плату за використаний трафік.
Мобільний інтернет.
Ще одним бурхливо розвивається напрямком є мобільний інтернет, що використовує в якості каналу для виходу в мережу стільниковий зв'язок. Існує кілька стандартів мобільного інтернету. GPRS(EGPRS) - це надбудова над технологією мобільного зв'язку GSM, що здійснює пакетну передачу даних за допомогою операторів стільникового зв'язку (Beeline, MTS, Megafon та ін.). Технологія GPRS припускає тарифікацію за обсягом переданої та отриманої інформації, а не часу, проведеного в мережі. Швидкість передачі даних за допомогою GPRS може достигать171,2 кбіт/сек. Мабуть, головний мінус даного способу виходу в інтернет полягає у високій вартості трафіку - від 2,5-3 рублів за мегабайт. Даний вид виходу в мережу активно використовують користувачі стільникових телефонів і смартфонів. Серед плюсів GPRS інтернету є доступ в мережу з прийнятною швидкістю передачі даних, швидким з'єднанням. Крім того, за допомогою GPRS можна забезпечити мобільний і безпечний доступ співробітників компаній до корпоративних мереж, віддалених баз даних, поштовим і інформаційним серверів підприємств і організацій. GPRS також підходить для віддаленого збору інформації і вимірювань (телеметрія). Така послуга затребувана службами охорони (сигналізація), банками та платіжними системами (установка банкоматів, терміналів оплати послуг), а також у промисловості (датчики та лічильники).
CDMA-інтернет - ще один спосіб виходу в мережу. Швидкість обміну даними через CDMA від 156 кбіт/сек. Середня вартість 1 Мб трафіку становить від 2 рублів, існують також і безлімітні тарифи. Швидкість і вартість виходу в мережу роблять CDMA більш привабливим для корпоративних клієнтів, ніж GPRS. Однак число індивідуальних абонентів стандартів зв'язку, заснованих на CDMA, у всьому світі перевищує 728 млн. абонентів. Наступний щабель розвитку даного стандарту - технологія ED-VO, яка забезпечує швидкість обміну даними на рівні 2,4 мбіт/сек. Ще більшою швидкістю має технологія 3G (або стільниковий зв'язок третього покоління), також побудована на основі CDMA. Тут швидкість передачі даних може досягати 10 мбіт/сек. У світі співіснують два стандарту 3G: UMTS (або W-CDMA) і CDMA2000. UMTS поширений, в основному в Європі, CDMA2000 - в Азії і США. В перспективі за допомогою технології на основі CDMA швидкість передачі даних може досягати порядку 73,5 мбіт/с до абонента і 27 мбіт/с від абонента. Однак і це не межа. Стільниковий зв'язок нового покоління 4G, що передбачає єдиний стандарт передачі даних, зможе забезпечити швидкість до сотень мбіт/сек. На сьогоднішній день у Росії послуги зв'язку 4G по технології Mobile WiMAX надає компанія Yota. Вартість послуги складає від 100 рублів на день до 900 рублів на місяць, швидкість доступу в інтернет - до 10 мбіт/сек.
Супутниковий Інтернет.
Підрозділяється на односторонній (асиметричний і симетричний). Відрізняється високою вартістю обладнання і високою швидкістю передачі даних, порівнянної зі швидкістю у виділеному каналі. Вартість за 1 мегабайт інформації становить від 10 копійок, а в залежності від тарифу і швидкості передачі даних ціни можуть варіюватися від декількох десятків до декількох тисяч рублів. Даний вид виходу в мережу в основному використовують комерційні організації. Але супутниковий інтернет також доступний і для індивідуальних користувачів, проте їх кількість не так велика порівняно з тим же ADSL.
Виділений канал Інтернет.
Це на сьогоднішній день найбільш надійний високошвидкісний і порівняно недорогий вид виходу в мережу. Швидкість передачі даних по виділених мереж досягає до 100 мбіт/сек. Однак підключення до нього можливо тільки в місцях з уже наявною інфраструктурою будь-якого провайдера, тому підключення за допомогою цього каналу можливо поки лише у великих містах і в деяких районних центрах. Для виходу в інтернет не потрібно модем, тому витрати на обладнання дорівнюють нулю, потрібно тільки вставити кабель в комп'ютер або ноутбук. Однак платній може бути послуга підключення. Вартість доступу в мережу складає приблизно від 200 до кількох тисяч рублів в місяць залежно від швидкості доступу і тарифу. Це, мабуть, самий популярний канал інтернету для комерційних організацій. Як правило, використовується в якості основного офісного виходу в мережу. Проте в даний час все більше і більше доступний простим користувачам.
Wi-Fi-інтернет.
Являє собою бездротовий вид інтернету, що відрізняється порівняно високою швидкістю передачі даних (від 1 мбіт/сек) і зручністю доступу. Як правило, присутній там, де установка кабельної системи доступу неможлива або економічно недоцільна. На сьогоднішній день даною послугою можна скористатися лише у великих містах або в спеціально обладнаних громадських місцях, так званих "хот-стопах" (ресторани, кінотеатри, супермаркети, АЗС, перукарні, клуби, казино і т.д.). Вартість виходу в мережу складає від декількох сотень рублів за безлімітний канал в місяць (залежить від зони покриття, можливостей провайдера і тарифних планів).
Однак даний вид виходу в мережу має і свої недоліки, наприклад, високе енергоспоживання, малий радіус дії, можливість перехоплення даних. До переваг можна віднести єдиний стандарт (можна використовувати у всіх країнах), доступність обладнання і недорогу вартість.
Отже, очевидно, що для комерційної і виробничої діяльності потрібні надійні, швидкі і захищені канали виходу в інтернет. Крім того, вони повинні бути прийнятними за ціною. На сьогоднішній день високошвидкісні виділені лінії для бізнесу, мабуть, є найбільш оптимальним варіантом. Однак розвиток бездротових технологій в майбутньому змінить пріоритети компаній. Що стосується російських індивідуальних користувачів, то на даний момент оптимальним і найбільш доступних (за ціною і технічно) є ADSL-доступ. Але в недалекому майбутньому, можливо, переваги масової аудиторії також можуть змінитися в бік мобільного і бездротового інтернету, який завжди під рукою

{{ rating.votes_against }} {{ rating.rating }} {{ rating.votes_for }}

Комментировать

осталось 1800 символов
Свернуть комментарии

Все комментарии (0)

×
Заявите о себе всем пользователям Макспарка!

Заказав эту услугу, Вас смогут все увидеть в блоке "Макспаркеры рекомендуют" - тем самым Вы быстро найдете новых друзей, единомышленников, читателей, партнеров.

Оплата данного размещения производится при помощи Ставок. Каждая купленная ставка позволяет на 1 час разместить рекламу в специальном блоке в правой колонке. В блок попадают три объявления с наибольшим количеством неизрасходованных ставок. По истечении периода в 1 час показа объявления, у него списывается 1 ставка.

Сейчас для мгновенного попадания в этот блок нужно купить 1 ставку.

Цена 10.00 MP
Цена 40.00 MP
Цена 70.00 MP
Цена 120.00 MP
Оплата

К оплате 10.00 MP. У вас на счете 0 MP. Пополнить счет

Войти как пользователь
email
{{ err }}
Password
{{ err }}
captcha
{{ err }}
Обычная pегистрация

Зарегистрированы в Newsland или Maxpark? Войти

email
{{ errors.email_error }}
password
{{ errors.password_error }}
password
{{ errors.confirm_password_error }}
{{ errors.first_name_error }}
{{ errors.last_name_error }}
{{ errors.sex_error }}
{{ errors.birth_date_error }}
{{ errors.agree_to_terms_error }}
Восстановление пароля
email
{{ errors.email }}
Восстановление пароля
Выбор аккаунта

Указанные регистрационные данные повторяются на сайтах Newsland.com и Maxpark.com

Перейти на мобильную версию newsland