Войти в аккаунт
Хотите наслаждаться полной версией, а также получить неограниченный доступ ко всем материалам?

Голос Луганска

Россия, Москва
Заявка на добавление в друзья

Щоденно на Майдані розкрадають гроші

Євромайданівці підтримують один одного, як можуть: хто словом, хто ділом. Все перейшло у інший вимір боротьби за владу. Простому люду на майдані цього вже не зрозуміти. Вони, як завжди, використовуються немов стадо мулів, для витоптування пагорбів. Найприкріше наступати на одні і ті ж самі граблі двічі. Однак, наша, свого роду наївна ментальність, не дає нам спокою, в результаті чого ми не втомлюємось сподіватись, що весь цей політико-театральний гармидер виключно заради нашого світлого майбутнього.
Насправді ж, поки молодчики вовтузяться з беркутом та ввшниками, журналісти неспецово отримують стусанів з обох боків, бігаючи за ексклюзивним кадром, мудрі світу цього примудряються підзаробити.
До початку силового протистояння, це до 19 січня, на організацію євромайдану щоденно закордонними «дойними коровами» виділялось приблизно сімдесят тисяч доларів. Наразі ж, серед організаторів безпеки будинку ФПУ озвучуються суми від 200 до 250 тисяч. 
Сьогодні майже вся опозиція перебуває на килимі у Німеччині. Всі для подальшого вициганювання фінансової допомоги. І як було чітко висловлено: потрібні гроші не у вигляді політичного хабара, а на реформи в країні. Такі реформи можуть забезпечитись за рахунок фінансування МВФ, Світового банку, макрофінансової допомоги ЄС, Європейського банку реконструкції і розвитку, Європейського інвестиційного банку та низки приватних інвесторів із ЄС і США. Мудрі опозиціонери скоріш за все знають і з яких краще рахунків гроші переводити треба. Аби ж тільки дали… 
А в цей час на Євромайдані царює середня ланка «Свободи» і «Удару». Добровільні внески, фінансова допомога небайдужих, щоденна підтримка посольств США та Німеччини, проходять виключно крізь руки патріотів «свободівців» та «ударівців». Осідає в кишенях останніх вже встановлена такса, 70 відсотків. Нічого не вдієш, менталітет не авто, поспіхом не зміниш. Хто сильніший, того й капці, і байдуже о котрій годині ти піднявся. А верхівка нехай там собі ще бонуси вибиває, їм не звикати. 
Тож, кому війна, а кому і мати рідна. Слава Україні!!!

{{ rating.votes_against }} {{ rating.rating }} {{ rating.votes_for }}

Комментировать

осталось 1800 символов
Свернуть комментарии

Все комментарии (0)

×
Заявите о себе всем пользователям Макспарка!

Заказав эту услугу, Вас смогут все увидеть в блоке "Макспаркеры рекомендуют" - тем самым Вы быстро найдете новых друзей, единомышленников, читателей, партнеров.

Оплата данного размещения производится при помощи Ставок. Каждая купленная ставка позволяет на 1 час разместить рекламу в специальном блоке в правой колонке. В блок попадают три объявления с наибольшим количеством неизрасходованных ставок. По истечении периода в 1 час показа объявления, у него списывается 1 ставка.

Сейчас для мгновенного попадания в этот блок нужно купить 1 ставку.

Цена 10.00 MP
Цена 40.00 MP
Цена 70.00 MP
Цена 120.00 MP
Оплата

К оплате 10.00 MP. У вас на счете 0 MP. Пополнить счет

Войти как пользователь
email
{{ err }}
Password
{{ err }}
captcha
{{ err }}
Обычная pегистрация

Зарегистрированы в Newsland или Maxpark? Войти

email
{{ errors.email_error }}
password
{{ errors.password_error }}
password
{{ errors.confirm_password_error }}
{{ errors.first_name_error }}
{{ errors.last_name_error }}
{{ errors.sex_error }}
{{ errors.birth_date_error }}
{{ errors.agree_to_terms_error }}
Восстановление пароля
email
{{ errors.email }}
Восстановление пароля
Выбор аккаунта

Указанные регистрационные данные повторяются на сайтах Newsland.com и Maxpark.com

Перейти на мобильную версию newsland