Войти в аккаунт
Хотите наслаждаться полной версией, а также получить неограниченный доступ ко всем материалам?

Петро Осипенко

Россия, Москва
Заявка на добавление в друзья

Картоплина без аналізу – “шпіон” на ринку

З нового року


Теперішня “анти аграрна” влада планувала паралельно із серйозним “обрізанням” фінансової підтримки виробників сільськогосподарської продукції ввести заборону на продаж молока і м’яса селянами.

Така заборона стала б реальністю, якби був прийнятий закон “Про внесення змін до Закону України “Про безпечність та якість харчових продуктів” (щодо реалізації на агропродовольчих ринках продукції домашнього виробництва та подвірного забою)” у тому змісті, яким його (текст) “підсовували” депутатам. До речі, у більшості своїй, “народні обранці” дуже далекі від сільських реалій… На щастя селян, під “завісу” року, депутати спохватилися, і те фактичне знищення останніх паростків господарського життя сільських сімей було відмінено. За це рішення проголосувало 310 із 362 народних депутатів, зареєстрованих в сесійній залі.

Порядок реалізації домашнього молока та м’яса на міських ринках залишився традиційним. Тобто, після перевірки продукції державною лабораторією ветеринарно-санітарної експертизи, продукція потрапляє на прилавок. А під перевірку потрапляє, фактично, вся селянська продукція, включаючи городину, фрукти та ягоди. Лабораторія зобов’язана перевірені цілі туші або частини туш парнокопитних та інших копитних тварин, на кожну тушу малих диких тварин та свійської птиці, кролів “проштампувати” позначкою придатності.

Господарі домашньої молочної продукції та рослинного походження - на руках повинні мати результати випробувань (досліджень) державної лабораторії ветеринарно-санітарної експертизи.

А що змінилося “на гірше”? Прийнятий закон, про який йде мова, забороняє працювати агропродовольчому ринку за відсутності лабораторії ветеринарно-санітарної експертизи. І тут слід враховувати: ринки – приватні. Утримання лабораторій автоматично покладаються на виробничі витрати. Читай: “автоматом” входять у ціну торгового місця. І, в кінцевому результаті, лягають на реалізаційну ціну продукції.

…Усе на папері добре… Споживач буде захищений не тільки від підозрілого м’яса, а й від картоплі, якщо овоч покаже “не той аналіз”. Ось тільки чи зможуть лаборанти проводити свої аналізи на професійному рівні? І не тільки в силу своєї кваліфікації, а й в силу низької зарплати…

{{ rating.votes_against }} {{ rating.rating }} {{ rating.votes_for }}

Комментировать

осталось 1800 символов
Свернуть комментарии

Все комментарии (0)

×
Заявите о себе всем пользователям Макспарка!

Заказав эту услугу, Вас смогут все увидеть в блоке "Макспаркеры рекомендуют" - тем самым Вы быстро найдете новых друзей, единомышленников, читателей, партнеров.

Оплата данного размещения производится при помощи Ставок. Каждая купленная ставка позволяет на 1 час разместить рекламу в специальном блоке в правой колонке. В блок попадают три объявления с наибольшим количеством неизрасходованных ставок. По истечении периода в 1 час показа объявления, у него списывается 1 ставка.

Сейчас для мгновенного попадания в этот блок нужно купить 1 ставку.

Цена 10.00 MP
Цена 40.00 MP
Цена 70.00 MP
Цена 120.00 MP
Оплата

К оплате 10.00 MP. У вас на счете 0 MP. Пополнить счет

Войти как пользователь
email
{{ err }}
Password
{{ err }}
captcha
{{ err }}
Обычная pегистрация

Зарегистрированы в Newsland или Maxpark? Войти

email
{{ errors.email_error }}
password
{{ errors.password_error }}
password
{{ errors.confirm_password_error }}
{{ errors.first_name_error }}
{{ errors.last_name_error }}
{{ errors.sex_error }}
{{ errors.birth_date_error }}
{{ errors.agree_to_terms_error }}
Восстановление пароля
email
{{ errors.email }}
Восстановление пароля
Выбор аккаунта

Указанные регистрационные данные повторяются на сайтах Newsland.com и Maxpark.com

Перейти на мобильную версию newsland