Войти в аккаунт
Хотите наслаждаться полной версией, а также получить неограниченный доступ ко всем материалам?

Михайло Антонишин

Россия, Москва
Заявка на добавление в друзья

Євробюрократи, Тимошенко і європейські цінності

Євробюрократи розповідають на кожному кроці про "не такий" суд над агентом Путіна Тимошенко Ю.В., але нічого не говорять про її поведінку -  зневага до суду, зневага до Закону і Конституції України, зневага до Українського Народу, дискредитація України на міжнародній арені і т.д. Вони навмисно не хочуть помічати злочинів Тимошенко.  Зокрема діяльність Єдиних енергетичних систем України, зв"язку Тимошенко з Павлом Лазаренком, засудженим в США, списання 7 млрд. грн. боргу ЄЕСУ Верховним судом, ухвалу суду, яка забороняла критикувати  уряд Тимошенко, звільнення журналіста Нового каналу за показ легендарного "Пропало всьо", того, що в ній і її партії немає і краплини лібералізму і демократії - натомість "Батьківщина" - це тоталітарна, деструктивна секта. Про це в один голос говорять всі колишні БЮТівці, а  "політична ідеологія"  по - тимошенківськи - націонал-більшовизм! Згадати лише, як Тимошенко в 2005 році проводила реприватизацію, забороняла розмовляти на російській вчителям на перервах, постановою Уряду і так далі - до безкінечності можна перераховувати. 

Щодо опозиції. Яценюк і його Фронт змін, Тягнибок і його ВО Свобода, Ляшко і його Радикальна партія... - це не опозиція?

Свобода слова. 5 "свобод слов" в Україні, вільний інтернет, величезна кількість опозиційних сайтів - це не свобода слова?...

Євробюрократам пора би уже подивитися в очі реальності і  перестати крутити свою стару, гнилу, запліснявілу платівку.... Хоча мені здається, що ці старі маразматики так і не зможуть тверезо подивитися на ситуацію - і адекватно її оцінити, а будуть просто ритуально, банально і вже так традиційно і набридливо критикувати і "журити" Україну. І в той же час заплющувати очі на путінську чекістську хунту і РЕАЛЬНУ диктатуру та відсутність елементарних свобод в Росії - вбивства та побиття журналістів (Політковська, Кашин), експропріація приватної власності (ЮКОС), відсутність свободи слова, порушення права на мирні зібрання мільйонів росіян...

Ці зачухані старі маразматики дальше свого носа бачити не хочуть і не можуть. Скоріше всього вони просто за верству чують запах російської нафти і газу. Тому і  мовчать. При тому що сам ЄС розвалюється і згниває заживо. Крах єврозони як наслідок дефолту Греції і в майбутньому Італії це - реальність. Повзуча реальність.

Та їм це нецікаво . Потвори будуть черговий раз клясти Україну. Для них це вже -  хоббі. Україна як  хлопчик для биття для цих зайд! Вони сидять в своїх теплих, затишних кабінетах - і переглядають пусту, ні кому не потрібну макулатуру на гроші німців, французів, англійців та інших народів країн - членів ЄС, не звертаючи увагу на дефіцити бюджетів своїх держав, астрономічні борги...

{{ rating.votes_against }} {{ rating.rating }} {{ rating.votes_for }}

Комментировать

осталось 1800 символов
Свернуть комментарии

Все комментарии (0)

×
Заявите о себе всем пользователям Макспарка!

Заказав эту услугу, Вас смогут все увидеть в блоке "Макспаркеры рекомендуют" - тем самым Вы быстро найдете новых друзей, единомышленников, читателей, партнеров.

Оплата данного размещения производится при помощи Ставок. Каждая купленная ставка позволяет на 1 час разместить рекламу в специальном блоке в правой колонке. В блок попадают три объявления с наибольшим количеством неизрасходованных ставок. По истечении периода в 1 час показа объявления, у него списывается 1 ставка.

Сейчас для мгновенного попадания в этот блок нужно купить 1 ставку.

Цена 10.00 MP
Цена 40.00 MP
Цена 70.00 MP
Цена 120.00 MP
Оплата

К оплате 10.00 MP. У вас на счете 0 MP. Пополнить счет

Войти как пользователь
email
{{ err }}
Password
{{ err }}
captcha
{{ err }}
Обычная pегистрация

Зарегистрированы в Newsland или Maxpark? Войти

email
{{ errors.email_error }}
password
{{ errors.password_error }}
password
{{ errors.confirm_password_error }}
{{ errors.first_name_error }}
{{ errors.last_name_error }}
{{ errors.sex_error }}
{{ errors.birth_date_error }}
{{ errors.agree_to_terms_error }}
Восстановление пароля
email
{{ errors.email }}
Восстановление пароля
Выбор аккаунта

Указанные регистрационные данные повторяются на сайтах Newsland.com и Maxpark.com

Перейти на мобильную версию newsland