Войти в аккаунт
Хотите наслаждаться полной версией, а также получить неограниченный доступ ко всем материалам?

Политика

Сообщество 36858 участников
Заявка на добавление в друзья

Не дивіться, що долар по 38. Готуйтеся, що буде по сто. Але не це головне...

1991 року в мене був один светр. Але він у мене був. Той, хто входив у доросле життя на початку 1990-х років, знає, що все, що відбувається нині з гривнею – не те, що не смертельно і не трагічно, а просто нормально для українців. Криза – це нормально. Все ХХ століття – це суцільна криза. Українець навчився жити в стані кризи. Його вимога-мінімум – не вбивайте. Його вимога-максимум – не заважайте жити. Все інше українець зробить сам. 

Ненормально для українця, коли його вбивають і відмовляють йому в житті таким, яким він хоче бути. Тому економічна криза на тлі війни – справа цілком стерпна. Українець її переживе. Він має руки, голову, город, хлів і підвал. Для того, щоб він виконав обидві програми – і мінімум, і максимум – йому потрібно небагато. Йому потрібно, щоб його не вбивали. А для того, щоб його не вбивали, мусить убивати він. Тут, на своїй землі, він має суверенне право позбавляти життя окупантів і зайд. Ну, він же ж не їде до Костроми або Орєхова-Зуєва і не вбиває там нікого, і нікому там не відмовляє жити таким життям, яким там хочуть жити.

Тому українець на сьогоднішній день опинився в цікавій ситуації.

Світ, який не може просто так сидіти і спостерігати за ліквідацією 40-мільйонного народу, повинен щось робити. Але поки що спостерігає. Допомогти українцеві зброєю він може, але не хоче. Альтернатива у цього світу проста – отримати внаслідок великої війни мільйони біженців на своїй території. Бо українець, який би він не був – максимально неоднорідний. Один вмиратиме за свою землю, а другий, якого більшість, тікатиме. Тому світ, даючи українцю зброю, навіть не вирішує питання життя/смерті українця. Адже сучасна високотехнологічна зброя – це не гарантія перемоги у війні. Він лише пропонує шанс. Шанс на те, що вдасться обвести навколо себе крейдою коло і не пустити ворога далі.

Отже, цей світ думає. Він сумнівається, чи давати українцеві цей шанс. А це – небагато і немало – крім речей практичних, ще й символічна річ: тоді за нами визнають суб'єктність. Вперше в сучасній історії. Паралельно з нами горді греки, родоначальники демократії та західної цивілізації, практично цю суб'єктність втрачають, а ми можемо отримати.

Це таке роздоріжжя для українця, що від важливості моменту в нього легко може зірвати дах.

І не дивіться, що долар уже по 38. Готуйтеся до того, що буде по 50 і 100. Готуйтеся, що знову буде бартер і робота за їжу. Не це головне. Головне – використати цей історичний шанс і вижити для чогось принципово кращого, поховати травми ХХ століття і кількасотрічне приниження російського домінування на своїй землі.

Бо ціна питання – велика, величезна. Це шанс на стрибок у нормальність і розвиток. Адже тому, кому довіряють зброю, обов'язково довірять і інвестиції, і кредити, і технології.

З вами був ваш Капітан Очевидність у старому светрі.

Андрій Бондар, публіцист


Источник: tvoemisto.tv
{{ rating.votes_against }} {{ rating.rating }} {{ rating.votes_for }}

Комментировать

осталось 1800 символов
Свернуть комментарии

Все комментарии (18)

Павел Каминский

комментирует материал 26.02.2015 #

Підстрибувати вище! Кричати голосніше! Хто не скаче - той ворог!

no avatar
Игорь Колычев

отвечает Павел Каминский на комментарий 26.02.2015 #

Не к лицу Вам зубоскалить...

no avatar
Павел Каминский

отвечает Игорь Колычев на комментарий 26.02.2015 #

Это от чего же???

no avatar
Антон Артев

комментирует материал 26.02.2015 #

Разбирать наскальную письменность коренного населений еврейской Черты оседлости - не интересно...

no avatar
Ава Тар

отвечает Антон Артев на комментарий 26.02.2015 #

Комментарий удален модератором Newsland

no avatar
Alex NN

комментирует материал 26.02.2015 #

Да чего же ты обдолбанный хохол лезешь своей латиницей в кириллицу то? Ну иди к своим и чеши ты им гриву вдоль и поперек...чего ты сюда, к людям прешься.

no avatar
Александр Александров

комментирует материал 26.02.2015 #

Украинцы – это оскотинившиеся русские, которые за идею украинской державы готовы зарезать даже свою фрау. Они идеальные борцы против Красной Армии, но после подлежат тотальной санации как самые страшные варвары. - Эрих Кох (рейхкомиссар Украины 1941 - 1944)

no avatar
Жорж Милославский

комментирует материал 26.02.2015 #

Не вбивайте жителя Донеччини та Лунщіни, дайте йому жити на своїй землі, так як він хоче. Він же не прийшов до тебе в Київ чи івано-франківські.
Живи сам і дай жити іншим! Ось програма максимум і мінімум для українця, а все інше казки для дурнів. Російських частин немає і не було на Сході, вас і так б'ю мама не горюй.
Заканчивайте херней страдать и начинайте работать, а все остальное приложится!

no avatar
patriotdnipro

комментирует материал 26.02.2015 #

"економічна криза на тлі війни – справа цілком стерпна. Українець її переживе. Він має руки, голову, город, хлів і підвал. Для того, щоб він виконав обидві програми – і мінімум, і максимум – йому потрібно небагато. Йому потрібно, щоб його не вбивали. А для того, щоб його не вбивали, мусить убивати він". А далі наш коментар.
Не зовсім шановний друже! Українці живуть на всій території України і кожен має право жити так, як йому бажається. Чи не так? Ось тому не давайте порад, що слід вбивати вуйку з Полонини - шахтаря з Донбасу. Ви не послухали порад Вячеслава Чорновола щодо федералізації України, ось тому і маєте халепу. Перестань вбивати і жити стане значно спокійніше. А щодо всіх цих майже 25 років, коли українці звикли до криз, то якщо вам особисто це божевілля подобається, то і відповідайте за себе, а не за всіх громадян України.
Ще кілька слів про виживання. Що для людини важливіше - її життя чи держава? Коли б для держави життя людини було святим, то за таку державу не страшно було б і померти - заради дітей. А за цю державу, якою керують олігархи, то вже помирайте ви, якщо ви один із них.

no avatar
Виктор Овчаренко

комментирует материал 26.02.2015 #

Когда то до 1917 г. Когда и нации то украинской не было нынешний украинский язык, был языком деревенских жителей, холопов из малороссии. В городах же говорили по русски.

no avatar
×
Заявите о себе всем пользователям Макспарка!

Заказав эту услугу, Вас смогут все увидеть в блоке "Макспаркеры рекомендуют" - тем самым Вы быстро найдете новых друзей, единомышленников, читателей, партнеров.

Оплата данного размещения производится при помощи Ставок. Каждая купленная ставка позволяет на 1 час разместить рекламу в специальном блоке в правой колонке. В блок попадают три объявления с наибольшим количеством неизрасходованных ставок. По истечении периода в 1 час показа объявления, у него списывается 1 ставка.

Сейчас для мгновенного попадания в этот блок нужно купить 1 ставку.

Цена 10.00 MP
Цена 40.00 MP
Цена 70.00 MP
Цена 120.00 MP
Оплата

К оплате 10.00 MP. У вас на счете 0 MP. Пополнить счет

Войти как пользователь
email
{{ err }}
Password
{{ err }}
captcha
{{ err }}
Обычная pегистрация

Зарегистрированы в Newsland или Maxpark? Войти

email
{{ errors.email_error }}
password
{{ errors.password_error }}
password
{{ errors.confirm_password_error }}
{{ errors.first_name_error }}
{{ errors.last_name_error }}
{{ errors.sex_error }}
{{ errors.birth_date_error }}
{{ errors.agree_to_terms_error }}
Восстановление пароля
email
{{ errors.email }}
Восстановление пароля
Выбор аккаунта

Указанные регистрационные данные повторяются на сайтах Newsland.com и Maxpark.com

Перейти на мобильную версию newsland