Войти в аккаунт
Хотите наслаждаться полной версией, а также получить неограниченный доступ ко всем материалам?
Заявка на добавление в друзья

Диктатура Ємелі
putin oil

Той, хто ще не вірив, що нафта - це і є нова офіційна релігія Російської Федерації, може подивитися, як коментували в цій країні падіння ціни на сировину в останні тижні

Спочатку витратили тисячі слів, для того щоб довести, що від підписання угоди з Іраном для Росії нічого не зміниться. Пояснювали, що ніякого серйозного падіння економічного зростання в Китаї немає і бути не може - там же така чудова влада! Стверджували, що курс рубля не залежить від ціни на нафту, а залежить від зусиль російського Центробанку. А Центробанк, як відомо, залежить від рішень Володимира Володимировича. А Володимир Володимирович не помиляються ніколи.

Зараз, коли стало ясно, що ціна на нафту знижується, а рубль падає, нагадують, наскільки серйозними є наслідки угоди з Іраном. Помічають падіння економічного зростання в Китаї. Про Центробанк вже й не згадують. А якщо й згадують, то тільки для того, щоб заявити, що падіння курсу рубля допоможе російській економіці. Авжеж!

І ось тут виникає питання: що ж це за економіка така, що все її існування сконцентровано навколо ціни бареля? І так сконцентровано, що навіть серйозні люди з докторськими ступенями не хочуть повірити, що нафта може падати в ціні, а не рости. Тому що в Росії це зараз те ж саме, що сказати, що Бога немає, - сторінку в соціальній мережі заблокують, а самого викличуть на допит у Слідчий комітет.

Росіяни - особливо після Майдану і краху режиму Януковича - люблять цікавитися не своїми, а нашими новинами. Так, звичайно, це допомагає забути про власну маргінальність. Так, звичайно, ми бідна країна. Але виникає питання: а як же всі ці десятиліття наша бідна країна жила не прив'язаною до курсу нафти? Як без цього курсу ми існуємо зараз? І як без прив'язки до нафтового курсу існують економіки десятків країн світу, куди більш успішних, ніж Росія чи Україна?

Звичайно, все це риторичні запитання. Справа не в тому, що в Росії - диктатура Путіна. І навіть не в тому, що в Росії - диктатура нафти. А в тому, що в Росії - диктатура Ємелі, казкового героя, який хоче подорожувати по життю виключно на печі.

А нафта і Путін - всього лише похідні від цієї диктатури.

{{ rating.votes_against }} {{ rating.rating }} {{ rating.votes_for }}

Комментировать

осталось 1800 символов
Свернуть комментарии

Все комментарии (0)

×
Заявите о себе всем пользователям Макспарка!

Заказав эту услугу, Вас смогут все увидеть в блоке "Макспаркеры рекомендуют" - тем самым Вы быстро найдете новых друзей, единомышленников, читателей, партнеров.

Оплата данного размещения производится при помощи Ставок. Каждая купленная ставка позволяет на 1 час разместить рекламу в специальном блоке в правой колонке. В блок попадают три объявления с наибольшим количеством неизрасходованных ставок. По истечении периода в 1 час показа объявления, у него списывается 1 ставка.

Сейчас для мгновенного попадания в этот блок нужно купить 1 ставку.

Цена 10.00 MP
Цена 40.00 MP
Цена 70.00 MP
Цена 120.00 MP
Оплата

К оплате 10.00 MP. У вас на счете 0 MP. Пополнить счет

Войти как пользователь
email
{{ err }}
Password
{{ err }}
captcha
{{ err }}
Обычная pегистрация

Зарегистрированы в Newsland или Maxpark? Войти

email
{{ errors.email_error }}
password
{{ errors.password_error }}
password
{{ errors.confirm_password_error }}
{{ errors.first_name_error }}
{{ errors.last_name_error }}
{{ errors.sex_error }}
{{ errors.birth_date_error }}
{{ errors.agree_to_terms_error }}
Восстановление пароля
email
{{ errors.email }}
Восстановление пароля
Выбор аккаунта

Указанные регистрационные данные повторяются на сайтах Newsland.com и Maxpark.com

Перейти на мобильную версию newsland